Potřebujete poradit? Zeptejte se karet!

kartářky

Tajemná síla hvězd, karet, magických čísel a jmen vám pomůže se rozhodnout, udělat tlustou čáru za dosavadním životem, poradí s výběrem, odpoví vám a nasměrují správnou cestou. Existuje několik variant, jak si uspořádat své myšlenky, získat radu nebo se konečně dozvědět, co bude dál. Na výběr máte například výklad karet, díky němuž zjistíte vše potřebné o své budoucnosti.

Tarotové nebo andělské karty?

Kartářky používají ke svému výkladu různé sady karet. Velmi oblíbené jsou tarotové nebo andělské karty. Právě ty zachycují na čtyřiceti čtyřech obrazech energii andělů, kteří pomohou s přesnou odpovědí. Důležité je otázky správně a cíleně formulovat tak, aby byly co nejpřesněji zodpovězeny. Běžně se ale užívají také cikánské karty, které předpovídají budoucnost a pro výklad se používá sada 32, 36 nebo 52 karet s obrázky životních situací. Proto vám cikánské karty dokáží odpovědět na otázky z různých oblastí života a pomohou rozhodnout v zásadních okamžicích, jako je svatba, investice nebo početí.

Na výklad karet lze také využít sadu 32 mariášových karet. Každá skupina karet je obrazem určitého pocitu či nálady. Tato věštba kombinuje pozitivní karty s nepříznivými, které ve většině případů znamenají změnu, cestu, trápení nebo potíže. Pro mariášové karty můžete vyzkoušet hned několik výkladů a soustředit svou energii do karet tak, aby došlo k co nejpřesnějšímu položení otázky.

Když se neumíte rozhodnout…

… je pro vás ideální věštírna, kam stačí zavolat a těšit se na odpověď na soukromé či pracovní otázky a tíživé situace. Svou budoucnost můžete ovlivnit správným krokem! Sami si vzpomeňte, kolikrát jste byli nešťastní a nevěděli, co dělat. Především v období nemoci nebo osobní krize se vám bude hodit věštírna online, kde jsou připraveny zkušené věštkyně a kartářky různými metodami zahnat negativní pocity a odhalit vám kousek vlastní budoucnosti. Svůj osud můžete řídit podle správných rozhodnutí, díky nimž se vydáte na nejvhodnější cestu životem.