Kočárky, které momentálně bodují u maminek, miminek i babiček

walk-596150_1280

Pokud jste nastávající maminkou, jistě už dáváte dohromady výbavičku pro vaše miminko. Pleny, lahvička, oblečení a hračky jsou maličkosti, jejichž výběr vám nezabere moc času. Naopak výběr toho nejdůležitějšího – kočárku – vyžaduje rozvahu, protože je třeba vzít v potaz hned několik aspektů. Dobrá zpráva je, že díky nabídce AAA Kočárky může i tento výběr být velmi snadný. Zvláště potom, vsadíte-li na prověřené modely od Camarelo, Patron a Firkon. Proč jsou tolik populární?

Potěší vzhledem i výbavou

Všichni 3 výrobci kočárků dbají na kvalitní zpracování v kombinaci s líbivým designem, což jsou základní kritéria výběru většiny maminek. Jejich nabídka se ale v mnohém liší. V čem?

Kočárky Firkon

Kočárky Firkon se vyrábí v Polsku v rodinné firmě s tradicí již od 1987. Oblíbené jsou především pro vysokou kvalitu, která je zárukou dlouhé životnosti. Ne jedna maminka vozila v kočárku Firkon své první i druhé dítko. Značka nabízí hned několik různých provedení kočárků co se týče barev i variant podvozků. V nabídce má i sportovní nástavby a kočárky s hlubokou korbou.

Kočárky Camarelo

I kočárky Camarelo jsou k nám dováženy z Polska. Jejich výroba je zcela v souladu s evropskými normami, mohou proto nabídnou maximální pohodlí pro miminko. Charakteristickým prvkem kočárků Camarelo je lehký podvozek a moderní design. Kočárky mají praktickou plastovou vaničku, jejíž součástí je kvalitní matrace a odnímatelné polstrování na stranách.

Kočárky Patron

Kočárky Patron vyrábí česká společnost Patron Bohemia. I tyto kočárky nabízí vysokou kvalitu. Vybírat je možné z několika velikostních provedení, kočárky se od sebe liší i provedením podvozku. Firma vyrábí i kočárky s hlubokou korbou a také sportovní nástavby.

Nabízí i sety, které obsahují hlubokou korbu, sportovní sedačku a autosedačku. Přehled modelů najdete na AAAkočárky.cz. Velkou výhodu obchodu jsou příjemně nízké ceny.