Zahajte zimní sezónu ve Slovinsku

lyžování slovinsko

Máme skvělou zprávu pro fanoušky čerstvého prašanu! Letošní lyžování si můžete užít ve Slovinsku, zemi plné nádherné přírody, upravených sjezdovek a špičkového servisu. Zázemí na vás čeká v hotelích vysoké úrovně a s jednoduchou dostupností k lanovkám. Lyžování ve Slovinsku vychází cenově téměř na stejno jako lyžovačka na našich kopcích, kvalitou a možnostmi se ovšem nedá srovnat. Pokud tedy hledáte ideální poměr mezi cenou skipasu, kvalitou sjezdovek a dostupností, vsaďte na Slovinsko!

2019 lyžování Slovinsko

Ve Slovinsku se nachází vyhlášená oblast Kranjska Gora, v pohoří Pohorje a v Rogle s dlouholetou tradicí. Pravidelně se zde koná soutěž organizace FIS. Rovněž zde leží hotel Kranjska Gora, a to pouhých tři sta metrů od centra a sjezdovek. Luxusní ubytování ve čtyřhvězdičkovém hotelu umocňuje wellness centrum, fitness a solárium či saunový svět. Součástí hotelu je bar, restaurace a TV místnost, kde lze odpočívat, popřípadě využít bezplatného wi-fi připojení. Kranjska Gora hotel vám na požádání zprostředkuje túry, výuku lyžování a v letních měsících třeba tenisové lekce. Byť sem většina turistů zavítá v létě, také zima má co nabídnout všem věkovým kategoriím a především pak vášnivým lyžařům. Na první pohled si vás získají lyžařské svahy, na nichž mohou lyžovat děti do šesti let zcela zdarma! Pozadu nezůstává ani slovinská kuchyně, vynikající jelita, klobásy, polévky a štrúdly ochutnáte na sjezdovkách i v útulných restauracích a hospůdkách, kde na vás dýchne typická atmosféra Slovinska.

Slovinsko 2019 lyžování

Lyžování Slovinsko vám umožní strávit zimní dovolenou na světové úrovni. Zdejší služby a servis se plně vyrovná Itálii či Rakousku, oproti jiným destinacím se zde ale domluvíte příbuzným jazykem. Pokud stále nemáte vybranou zimní dovolenou, letošní zimu otestujte slovinské vrcholky, vždy upravené a připravené právě pro lyžaře a snowboardisty. Věříme, že se sem velmi rádi opět vrátíte.