Vyrazte odpočívat za pár kaček!

blue-69762_1280

Uvědomte si, že ani vy nejste stroj. Každý člověk potřebuje jednou za čas vypnout a oprostit se do starostí všedních dní. Stačí třeba jen dva dny pohody, při kterých si vaše tělo i mysl odpočinou. Že jsou víkendové pobyty drahé? Velký omyl. Ukážeme vám, že i na báječný wellness víkend plný procedur vyrazíte za pár korun! Jak, kde a kam?

Slevoteka.cz potěší pestrou nabídkou za výhodné ceny

Víkendové pobyty jsou ideální příležitostí k tomu, jak si odpočinout a záleží jen na vás, jakou formu odpočinku zvolíte. Je totiž možné vyrazit za sportem či se naopak nechat hýčkat při masážích, užívat si s partnerem, či vzít celou rodinu a strávit společně volné chvíle plné dobrodružství. Jak a kde? I vám bude stačit, když se podíváte na aktuální nabídku specializovaného portálu Slevoteka.cz. Tento portál jako první v České republice nabídl levné víkendové pobyty různého zaměření a i vy si jistě vyberete.

Wellness, sport, romantika a další

Pokud si chcete odpočinout, určitě by vás měly zajímat tyto relaxační pobyty. Jsou zaměřeny na absolutní relaxaci, užijete si wellness procedury i skvělé jídlo. Aktuálně jsou v nabídce pobyty v českých, slovenských i maďarských lázních. Dáváte-li přednost sportu, i vás nabídka potěší. Sportovní pobyty jsou zaměřené na cyklistiku, pěší turistku, ale třeba i na minigolf.

TIP: Chcete pro svého manžela či přítele přichystat netradiční překvapení? Podívejte se na tyto netradiční romantické pobyty pro dva, určitě se vám budou líbit.

Pozor – je třeba jednat rychle

Výhodné nabídky pobytů na portálu Slevoteka.cz jsou časově omezené. Pokud se vám tedy nějaký líbí, rozhodně s jeho nákupem neotálejte, protože se nabídky už nemusí opakovat.

A ještě rada na závěr – ještě než pobyt koupíte, informujte se v daném zařízení, zda mají volno v termínu, který se vám hodí. Kontaktní údaje vždy najdete u konkrétní nabídky.