Vybrat si správnou matraci znamená konečně se vyspat

prostěradla

Budíte se se ztuhlým zády, bloknutou krční páteří či snad bolavými bedry? Vaše tělo vám dává jasný varovný signál, že něco není v pořádku. Patříte-li mezi aktivní sportovce, pak nezapomínejte na pravidelné protahování a kvalitní strečink, ten je důležitý po každém cvičení, ať se jedná o kolektivní sport anebo váš pravidelný běh v přírodě. Jestliže bolesti neodezní ani po pravidelném protahování, zkuste se zaměřit na svou postel. V drtivé většině případů jde o nevhodnou volbu matrace.

Luxusní ložní prádlo, v němž budete jako v bavlnce

Nová matrace pro zdravý spánek může být vyrobena z paměťové pěny přizpůsobující se vašim křivkám a tělesným potřebám. Tlak se dokáže na matraci rozložit rovnoměrně a tím pádem ulevit namáhaným bedrům či krku. Velmi oblíbené jsou též latexové matrace či pěnové matrace s anatomickými zónami. Moderní jsou rovněž bambusová vlákna a aloe vera výtažek, díky němuž je matrace antibakteriální a vysoce komfortní. Svou matraci můžete chránit vhodnými podložkami a chrániči a nezapomeňte, že na každý typ matrace použijete odlišný rošt. Každá matrace disponuje určitou tvrdostí, proto vybírejte pečlivě, neboť co vyhovuje vám, nemusí být příjemné pro vašeho partnera.

Kdo si potrpí na luxus

Ten nemusí nakupovat za statisíce, protože kvalitní ložní prádlo a potahy na polštáře se dají pořídit v mnoha provedeních. Prvenství drží rychleschnoucí bavlna se snadným žehlením, neméně populární je nemačkavý krep a samozřejmě se velké oblibě těší též bambusová prostěradlapřikrývky z dutých vláken. Investice do kvalitního postelového vybavení se vám vrátí v podobě sladkého spánku a dlouhých hodin v posteli. Konečně se přestanete budit celí rozbolavělí, naopak se vám nebude chtít vstávat! Specialista na bytový textil vám nabízí široké spektrum velikostí i výšek matrací, stejně tak atraktivní hotelový program z prémiových materiálů, s nímž zaručeně zabodujete i v domácím prostředí.