Vybavení do posilovny? Jedině od profesionálů

vybavení do posilovny

Domácí posilovny i samotné posilovny pro veřejnost zažívají obrovský boom. Stále více Čechů si uvědomuje riziko civilizační choroby obezity, se kterou se snaží účinně bojovat právě ve zmiňovaných zařízeních. Bez ohledu na to, zda posilujete doma v garáži nebo ve sklepě, popřípadě chodíte do plně vybaveného fitness centra, budete potřebovat k dosažení perfektních výsledků kromě odhodlání a vytrvalosti též špičkové vybavení. To vám garantuje například česká rodinná firma s tradicí na trhu již od roku 1989.

Pevné svaly jsou v kurzu

Zbavte se nesmyslných předsudků, že posilovna dělá silné nohy a ramena. To je častá otázka především žen, které si chtějí zachovat ženskou postavu a zároveň zpevnit problematické partie. Pravidelným cvičením na strojích zhubnete a zpevníte vše potřebné. Kromě pravidelného posilování břicha, zad, ramen, hýždí a stehen je dobré soustředit pozornost též na ruce. Nevynechávejte například posilování tricepsů a bicepsů. Cviky na tricepsy nejsou nijak složité a zpravidla jsou detailně vysvětleny na tom kterém určeném posilovacím zařízení.

Odborník pro veřejná fitness i vaše osobní domácí fitko

Jestliže máte ale dojem, že ve vaší posilovně něco chybí a trénink není kompletní, obraťte se na firmu Grün Sport, specialistu s letitými zkušenostmi. Tato ryze česká firma disponuje webovými stránkami www.grunsport.cz, kde na vás čeká atraktivní galerie realizovaných zakázek pro fitness centra. Grün Sport patří nejen mezi špičky svými nerozbitnými stroji, poskytuje mnoho dalších služeb. Rozhodnete-li se právě pro tohoto specialistu, zajistí pro vás návrh strojů, samotné rozvržení v prostoru a v neposlední řadě kalkulace a montáž. Stěžejní je individuální přístup a poradenství dle požadavků klienta. Obrovským plusem je výroba strojů na míru bez ohledu na to, zda potřebujete posilovat horní část těla, spodní část těla nebo samotný střed. Vzhůru do posilování a docílení perfektních křivek!