Tip pro krásné a zdravé vlasy: Vyzkoušejte luxusní vlasovou kosmetika Alterna

495

Ne nadarmo se o vlasech tvrdí, že jsou naší korunující chloubou. Každá z nás touží mít hustou a zdravou hřívu. Jenže vlivem nepříznivých faktorů okolí, psychiky, výživy a častého namáhání, jako je foukání, žehlení, kartáčování, barvení, ztrácí naše vlasy živiny. Nejsou již tolik pružné, lesklé, bez objemu, jednoduše řečeno nepůsobí zrovna zdravě. A s přibývajícími léty je péče o vlasy stále náročnější, stejně jako péče o pleť a tělo obecně. Bohužel, ale je to tak!

Pro všechny ženy, které nejsou spokojeny s kvalitou svých vlasů, však máme dobrou zprávu. S luxusní kosmetikou Alterna můžete proti výše zmíněným negativním jevům bojovat. Udržování dokonalého vzhledu vašich vlasů může být díky této světoznámé luxusní značce mnohem snazší.

Značka Alterna vznikla ve Spojených státech amerických v roce 1997, konkrétně v Beverly Hills. Patří k nejluxusnějším značkám vlasové kosmetiky na světě. Zaměřila se na inteligentní, moderní ženy, které si dostatečně vydělají a jsou ochotné investovat do kvalitních přípravků, jež mají skutečné účinky, aby vypadaly krásně. Alterna byla první značkou, která začala ve vlasové kosmetice využívat dermatologickou vědu. Do vlasové kosmetiky přidává nejvzácnější účinné složky, kterými jsou kupříkladu extrakty z kaviáru, mořské bioaktivní látky, certifikované organické rostlinné výtažky či italský lanýžový olej. Vyvinula vlasové produkty, které vyživují, posilují a chrání.

Produkty značky Alterna, mimo již zmíněné složky, obsahují také exkluzivní technologii zvanou Enzymetherapy®, na kterou má společnost ochrannou známku. Tato moderní technologie zajistí hloubkovou absorpci do vlasů všech mimořádných složek, jež přípravky obsahují, a díky tomu jsou vlasy déle silné, v kondici a lesklé. Vlasová kosmetika Alterna představila již několik produktových řad, např. Alterna Caviar, Alterna Bamboo, Alterna Hemp, Alterna Life Solutions a další.

Tato profesionální vlasová péče stále přichází na trh s novými inovacemi a potěšující je fakt, že uspokojí i tu nejnáročnější klientelu. Očekávání jsou vždy předčena a Alterna se může pyšnit velice dobrou pověstí. Její vlasové produkty oslovily nejen běžné spotřebitele, ale i známé hollywoodské celebrity, mezi které se řadí např. Katie Holmes, Jennifer Anniston, Julia Roberts, Reese Witherspoon, Mischa Barton, Jessica Alba nebo Madonna. Katie Holmes se v roce 2013 stala dokonce spolumajitelkou značky Alterna a přirozeně také její tváří.

Přesvědčete si i vy o kvalitách a vynikajících účincích této značky. Vyzkoušejte kupříkladu Alterna šampon, krém pro lesk, kondicionér, objemový sprej, ošetřující masku, elixír pro poškozené vlasy či jakýkoli jiný produkt.

Sponzorem článku je e-shop drogerie-slevy.cz, kde si můžete kosmetiku Alterna pořídit za zajímavé ceny.