Terapie pro ženy a dívky, která pomůže v mnoha životních situacích

meditation-277889_1280

Život není peříčko. A život ženy už vůbec ne. Potýká se s tolika situacemi, od období dětství až do stáří, že je úplně pochopitelné tápat a občas si nevědět rady. Podobně, jako zajdeme k lékaři, když nás něco bolí, bychom měli vyhledat pomoc, jestliže nás něco trápí. A není od věci se poradit, pokud chceme udělat nejlepší rozhodnutí nebo nevíme, jak se v dané životní situaci chovat. Nikdo učený z nebe nespadl a ve škole nás nenaučí, jak budovat mezilidské vztahy, starat se o děti, řídit tým lidí nebo budovat sebedůvěru. Ve škole ne, ale psychoterapie Praha vám může pomoci najít tu správnou cestu.

Terapeutické centrum, ve kterém se budete cítit opravdu příjemně

Skloubit práci, rodinu, partnera, starost o sebe, své koníčky, a zároveň být spokojená, to je velká dřina. Profesionálním osobním rozvojem žen a dívek se zabývá jen málo institucí. První z nich u nás je Therapy Center v Praze- Jinonicích. A klientky nejsou jen ženy, ale i mladé dívky, protože ni ty mohou mít různé potíže, které vyžadují pomoc. Těšit se můžete na profesionální, příjemný a neformální přístup, útulné prostředí, strach z vás rychle spadne a budete se moc zaměřit na to, co chcete zlepšit nebo co vás trápí. Starat se o vás budou konzultantky s odbornou kvalifikací v oborech psychologických konzultací, koučování a psychoterapie. Základem je rozhovor s prvky psychoterapie, který se pak podle situace kombinuje s dalšími metodami jako je arteterapie, bodyterapie a další.

Čím vším se konzultace a terapie zabývají

Therapy Center se zaměřuje na rozvoj osobnosti, vnitřní rovnováhu a sebevědomí, což je základ v každém věku a na něm lze budovat něco dalšího. Hlavními tématy rozhovorů a psychoterapie Praha jsou mezilidské vztahy, zaměstnání, láska, rozhodování, komunikace, sebeprosazení, seberealizace a další. Ženy a dívky zde najdou podporu v různých obdobích života, ať už se jedná o dospívání, volbu vzdělání, studium, volbu povolání, partnerské vztahy, zaměstnání, skloubení podnikání nebo zaměstnání a rodiny, časté zaměření je na přípravu na mateřství, šestinedělí a péči o děti.