Těhotenství a spodní prádlo: Jaké si pořídit, abyste se cítila příjemně a žádoucí i jako nastávající maminka?

mateřské kojící košile

O těhotenství se právem říká, že patří k nejhezčím obdobím v životě ženy. Pokud se na příchod miminka těšíte, není nic krásnějšího než si postupně projít všemi devíti měsíci, po které těhotenství trvá. Co by určitě nemělo chybět v šatníku nastávající maminky?

Hýčkejte se

Narození vlastního potomka je spojené s řadou stavů těla i duše, které musí těhotná žena překonávat. Jsou to především ranní nevolnosti a přibývání na hmotnosti. I v tomto období si žena zaslouží o sebe dostatečně pečovat. A to třeba i vhodným výběrem spodního prádla. Je totiž zřejmé, že to její původní jí z logických důvodů již nemusí vyhovovat. Během těhotenství dochází ke změně tělesných proporcí, takže obvykle přichází čas si pořídit prádlo úplně nové.

Kojící mateřské podprsenky

Při volbě spodního prádla je určitě dobré vsadit na příjemný materiál a pohodlný střih. Platí to také pro výběr podprsenky, která by měla hlavně podepřít plnější ňadra. Zejména pro kojící mateřské podprsenky, jejichž role se uplatní, až bude miminko na světě. Střih tohoto spodního prádla je navržený tak, aby bylo možné kojit, aniž by se maminka musela příliš odhalovat. Prso prostě musí být stále po ruce, aby se miminko mohlo najíst, kdykoliv bude mít hlad. A to je u malého človíčka, který teprve přišel na svět, prakticky neustále.

Mateřské noční košile

V období kojení je třeba přizpůsobit také volbu domácího oblečení. V šestinedělí totiž krmení dítěte zabere nejvíce času novopečené maminky. Dobře vypadají a jsou praktické mateřské kojící košile ze 100% bavlny. Jsou ideálním oděvem i do porodnice v situaci, kdy maminka nechce využívat košile erární, jež ji poskytnou v nemocnici. Košile s krátkými rukávy a důmyslným střihem v oblasti ňader se vyrábí v několika velikostech od XS až po XXXL a v různých vzorech i barevných odstínech.

Nepropásněte příležitost ušetřit při nákupu mateřského obleční na stránkách eshopu perfektnipradlo.cz s jedinečným slevovým kódem AKTIVNIZENA10 platným do 2.8. 2021!