Stěhování rychle a bez stresu se spolehlivou firmou

stěhování levně

Každé stěhování je zmatek a nervozita a hodiny balení. Je to také o organizaci práce a času: kdo bude balit, kdo přenášet a kdo má kdy kolik času se do práce zapojit. Nebo si zavoláte profesionální stěhováky a necháte je, ať se o všechno postarají.

Když se stěhujete v Praze, ale i mimo ni

Pokud potřebujete firmu, která nabízí stěhovací služby v Praze, jednoznačně se vyplatí obrátit na společnost Pražské Stěhovací Služby. Neexistuje problém, s nímž by si tým zkušených profesionálních stěhováků neporadil. Svou práci dělají přesně a kvalitně, individuální přístup ke klientům umožňuje reagovat i na nezvyklá přání.

Firma PSS je sice pražská, jejích služeb ale můžete využít v rámci celé Evropy. Spolehnout se můžete na stěhování levně, rychle a bez komplikací. Dohodnout si můžete i doplňkové služby: stěhování těžkých břemen, půjčení kvalitních obalů, likvidaci starého nábytku či skladování zásilek.

Když stěhujete malý byt nebo větší firmu

Když na to přijde, stěhování bytů není nic tak těžkého, to zvládne kdekdo. Složitější situace nastane, když potřebujete přestěhovat firmu, pokud možno rychle mimo pracovní dobu, kompletně včetně archivu a kvalitně, aby všechno bylo na místě včas a přitom se nic nepoškodilo.

Firma Pražské Stěhovací Služby vám bezplatně připraví předběžnou kalkulaci na základě odborného odhadu na místě, zajistí kvalitní obalový materiál, převezme úplnou materiální zodpovědnost po dobu realizace. Firmu vám přestěhují i o víkendech nebo ve svátcích, a to s kvalifikovaným a zkušeným personálem. Problém není ani stěhování v noci.

Levné stěhování s nejvyšší péčí, bezpečné uložení na dobu krátkou i delší, poměrně přesný harmonogram prací a pojištění odpovědnosti za případné škody do výše 5 milionů korun s platností po celé Evropě, to všechno nabízí společnost Pražské Stěhovací Služby.