Sportovní look pro mladé ženy

673873_80936031

Mezi převážně mladými ženami je tzv. rozbujelý sportovní look, co se týká oblečení a módy. Samozřejmě, když se řekne sportovní móda, většině lidí automaticky naskočí tepláky a mikina, jenomže dneska je to už trošku jinak než možná kdysi. Vezmeme to od začátku. Když třeba jdete na diskotéku, což můžete nejen jako náctiletá, ale i mladá žena se tam neztratí.

Nebo třeba nevíte, jak se obléct někam do klubu, kde se tancuje, takže zkuste si vzít džínovou mini sukni, ne upnutou, ale volnou s moderním a roztřepeným lemem, dále přidejte volně splývající top se třpytivou šálou, ne zimní, ale takovou užší a menší, doplnit to můžete třeba šedivou mikinou, která je rozepnutá.

Druhá varianta je sportovní vyžití. Když sportovní móda, tak i při sportování. Jestliže jste vyznavačka tenisu, volejbalu nebo kupříkladu kola, tak sledujte, jak být in a módní. Můžete si ponechat tu šedivou mikinu z prvního případu. K tomu si přidejte bílé šortky s modrým páskem a bílý top s nějakým obrázkem ve výši hrudníku. Nakonec ještě normální nebo otevřená kšiltovka, šedobílé tenisky, aby ladily, a je to. Samozřejmě, tohle je typ hlavně na léto, ale aspon‘ to budete vědět dopředu.

Když zůstaneme ještě u léta, tak si vzpomeneme jistě na plavání. Tady je to jednoduché. Pořídíte si třeba červené dvoudílné plavky, které jsou obtažené nějakým lemem, k tomu přihodíte opět šedivou mikinu a sportovní look je znovu tady.

Na závěr jsme si nechali styl, když jdete nakupovat, ne třeba zrovna jídlo, ale jen tak se podívat tzv. po hadrech. Tady to chce nějaké šatičky, ne třeba vyzývavé, ale bílé poseté květinami, do ruky nějakou neobvyklou kabelku nebo tašku a žabky či jinou letní obuv. Jak už jsme řekli, tento styl všeobecně můžete využít sice jenom v létě, ale budete in a můžete být za hvězdu.