Šperky pro každou příležitost

Náramky Pandora

Lidé se zkrášlují šperky od nepaměti. Moderní doba však nabízí mnoho lákadel v podobě naprosto jedinečných kousků. Kdy jste naposledy dostali něco pro radost? Pokud si nevzpomínáte, vylepšete si náladu sami nějakou drobností, ale třeba potěšte i někoho blízkého ze svého okolí.

Okamžiky života spojené v náramku

Už jste slyšeli o možnosti mít náramek, který vám připomene zvláštní příběhy? Pochopitelně půjde o ty vaše nezapomenutelné chvilky. Pořídíte si náramek, kam budete postupně přidávat nejrůznější přívěsky a korálky. Jeden bude připomínat letní lásku, druhý úspěšně dokončenou střední školu, třetí zkoušky v autoškole a další dlouholeté přátelství s kamarádkou. Korálky Pandora si vyberete podle aktuální nálady nebo ve spojení s určitým momentem. Například zamilované páry mohou vybírat stříbrné korálky ve tvaru srdce s třpytivou glazurou v červeném a růžovém odstínu. Drobná srdíčka se budou nejen blyštit na dálku, ale zahřejí u srdce, když si vzpomenete na den, kdy jste ho dostali.

Jedinečnost symbolů pro náramky

Během určité životní etapy budete přidávat různé symboly, až bude vaše ruka bohatě zaplněna unikátními kousky. Náramky Pandora vypadají originálně, protože nikdo si nevytvoří dva úplně stejné. I když si s kamarádkou řeknete, že si pořídíte shodné, nedopadne to tak, protože u korálků se jedná o ruční práci, což znamená, že nikdy neseženete úplně identický jako už zakoupený. Však dobře víte, že nejčastěji jde o lásku. Pandora a romantické chvilky jdou bezvadně dohromady, což dokazuje například stříbrný korálek v jasně červené barvě, kde se leskne oblíbený nápis „Love“. A co byste řekli na korálek ze stříbra, kde se spojuje velká růže se srdcem? Určitě si toto provedení bez problémů zapamatujete díky ozdobení drobnými zirkony zelené barvy. Ano, neustále je z čeho si vybírat, najděte si chvilku a ten nejlepší symbol bude váš!