Softshellové bundy a vesty využijete po celý rok

0609_funktion_z3

Softshell je populárním materiálem, se kterým se setkáme u dámského, pánského i dětského oblečení určeného pro sport a volný čas. A není divu, že je tak oblíbený.

Kvalitní, trvanlivé a nepromokavé kousky se neztratí v šatníku žádného z nás. Když venku není zrovna přívětivě, mnohdy zapomínáme na eleganci a jsme rády za jakoukoliv nepromokavou bundu, která nám umožní se venku pohybovat bez prochladnutí. Pokud chcete na výletech, při sportu, nebo zkrátka kdykoliv ve volném čase vypadat dobře a nebát se rozmarů počasí, bude pro vás ideální softshellová bunda nebo softshellová vesta značky Lambeste. Jde o výrobky s unikátními vlastnostmi, které vám navíc budou slušet.

Proč zrovna softshellová vesta a bunda? Softshell je vícevrstvý materiál, který v sobě kombinuje nepromokavost, větruvzdornost, teplenou odolnost a prodyšnost. Kvalitní softshellová bunda dámská dokáže nahradit cibulové vrstvení oblečení, takže se nebudete cítit nabalení a přitom vám bude příjemně. Využijete ji na jaře, na podzim, mnohdy i v zimě, a ani v chladnějších letních dnech nebo na prázdninových výletech do hor nebude k zahození. Existují teplejší i lehčí varianty. V softshellové bundě s fleecovou, froté nebo jersey podšívkou vám nebude chladno ani v zimním období.

Cílem softshellu je poskytnout díky jednomu kusu oblečení komfort v každých klimatických podmínkách. Softshellová vestá dámská je určitě rozumná investice a nebudete jí litovat. Kvalitní oblečení oceníte například při balení zavazadel na dovolenou, protože vám bude stačit několik multifunkčních kousků.

Nevíte, čím udělat radost vaší drahé polovičce? Určitě neuděláte chybu s elegantní a přitom velmi praktickou bundou pro muže – softshellová bunda pánská bude dárkem, který ocení každý muž. Další variantou je pánská softshellová vesta, která některým mužům může při sportovních aktivitách vyhovovat více.