S dětskými vozítky Step2 začíná hra!

837200_a

Dětství je především časem her a bezstarostných radovánek, chvíle, na které celý život vzpomínáme. Nikdy z našich myšlenek nezmizí vzpomínky na oblíbeného plyšáka, se kterým jsme usínali, panenku, které jsme ostříhali vlasy, auto, kterému jsme postavili z kostek skutečně luxusní garáž… a přesně takové vzpomínky chceme vytvořit i pro naše děti. Mezi nejoblíbenější dětské hračky, které nikdy neomrzí, patří přitom stoprocentně i dětská odrážedla a všelijaká vozítka… Kdo by nechtěl mít auto jako táta?

Výrobky amerického výrobce Step2 jsou promyšlené do posledního detailu, vždyť mnohá vozítka mají například i bezpečnostní pásy! Malé nezbedy zajímá ale především to, jak to „frčí“. Vesele drandit si přitom mohou naše nejdražší ratolesti na autenticky vyhlížející motorce, v roztomilém kupé, nebo na šlapacím traktoru. Mladší děti mohou jejich rodiče povozit v rozkošné buggyně s vodící rukojetí, kterou si později malí rošťáci mohou tlačit i sami před sebou. Takové vozítko se stane perfektním doplňkem pro každou delší procházku, nejdříve mohou děti vozit vozítko před sebou a trénovat první krůčky, poté se mohou nechat povozit jako v kočáře.

Pokud máte doma hned dva čertíky, není žádný problém povozit oba najednou. V nabídce našeho obchodu StepTwo najdete i vozítka pro dva! Pro děti starší dvou let se jako originální vozítko na tlačení před sebou a osvojení si prvních krůčků nabízí originální nákupní vozík. Učení musí být především zábavné. Naučit se chodit přitom není opravdu žádná „sranda“, s dětským nákupním košíkem se ale může stát oblíbenou legrací. Stačí proměnit učení ve hru, rozestavit po pokoji „zboží“ a už se může vyjet na nákup!

Svět dětí je především světem barev a her. Děti umí z obyčejných věcí udělat neobyčejné. Pomozte jim obohatit jejich sny plné hraček. S dětskými vozítky si užijí nezapomenutelné chvíli plné štěstí a smíchu.