Přírodní kolagen a jeho účinky na pleť i nehty

Kolagen je velmi důležitý pro správnou hydrataci pokožky. Zajišťuje její pevnost a také zdravý vzhled. Jestliže jste zaznamenala kožní problémy, může to souviset právě s úbytkem kolagenu. Současný trh je rozmanitý a nabízí pestrou škálu doplňků stravy s kolagenem. V dnešním článku se proto podíváme, na jaké kosmetické problémy je přírodní kolagen vhodnou volbou.

Kůže

Závidíte mladým ženám jejich vypnutou pokožku? Jestliže začnete užívat kolagen co nejdříve, můžete se pevnou a pružnou pokožkou chlubit i vy. Pokožka ochabuje před čtyřicátým rokem života a právě v této době je doporučován přírodní kolagen, který vám oddálí stárnutí pokožky. Zpomalí se vám zároveň tvorba vrásek, zlepší kvalita pleti a elasticita kůže.

Nehty

Častým problémem mnoha žen jsou lámavé a třepivé nehty. I tomu může být konec. Nemusíte své přírodní nehty zakrývat a chodit na gelové nehty. Udělejte něco pro své zdraví a začněte užívat kolagen, se kterým stav svých nehtů zlepšíte o sto procent. Za problémy s nehty může být nejen nedostatek kolagenu, ale také nemoc či nedostatek minerálních látek. To vše by měl napravit právě kolagen.

Vlasy

Pokud jsou vašim snem husté, pevné a lesklé vlasy, které budou na pohled i na dotek zdravé, opět pro to musíte něco udělat. Na stavu vlasů se podepisuje výživa, hormonální rovnováha, stres, ale také celkový zdravotní stav organismu. Jestliže chcete mít krásné vlasy, opět můžete užívat přírodní kolagen, který zajistí jejich vyšší kvalitu. Dokonce se vám zhustí také řasy.

Ale kolagen má účinky také na další problémy, a to se šlachami a klouby. Napomáhá při léčbě celulitidy, akné a likviduje následky většiny onemocnění nehtů. Dokonce je kolagen vhodný k posílení imunity pohlavních orgánů. Udělejte pro své zdraví maximum – kupte si přírodní kolagen, účinný doplněk stravy.