Pořiďte si originální vizitky a odlište se

Tisk vizitek online

Malé kartičky s údaji o vaší firmě, pracovní pozici, adrese a telefonních kontaktech je nezbytnou výbavou každého manažera a pracovníka, jenž přichází do styku s potencionálními obchodními partnery a zákazníky. Vlastní vizitky vypovídají o serióznosti společnosti, jež zastupujete, a též jsou skvělým nástrojem, jak zaujmout. I takto malý formát se totiž dokáže při perfektním sladění barev, písma a detailů vrýt do paměti. Být vidět a nechat si zpracovat vizitky na míru nemusí být vůbec složité, obraťte se na odborníky!

Tisk vizitek online

Dnes už nemusíte chodit do kopírovacích center, stát nekonečné fronty anebo složitě ladit detaily a ve výsledku se obávat finální podoby. Tiskem vizitek od Printuj.cz získáte profesionální kvalitu a velmi atraktivní cenu. Online si smíte vybrat již připravený návrh v moderní i elegantní podobě anebo si vytvořit vlastní, jedinečný design. Propracovanou vizitku poznáte již od samotného základu. Proto máte na výběr brilantně bílý, pevný a odolný papír s matnou či lesklou úpravou, jež v kombinaci s tiskem jasných barev vypadá vždy úchvatně. Pro cenu za kvalitní tisk vizitek jednoduše použijte praktickou kalkulačku, kam zadáte požadované množství, laminaci a stejně tak druh papíru. Laminace udělá též z jednoduchých vizitek luxusní záležitost a zvýší jejich životnost.

Bezkonkurenční služby navíc

V neposlední řadě máte na výběr velikost formátu a sjednocený design, díky němuž budou mít vaše vizitky i hlavičkový papír stejnou formu. Špičkové služby jsou připraveny na dodání do druhého dne, stejně tak se na profesionály můžete obrátit v momentě, že vyžadujete nadměrné množství tisku vizitek či dalších reklamních předmětů a tiskovin. Zaujala vás nabídka? Nezbývá tedy, než si vymyslet jedinečný vzhled a motivy, popřípadě dát přednost již předdefinované podobě a užít si rychlý, kvalitní a přesný tisk!