Pohádkové motivy jsou vtipné v každém věku

Bob a Bobek

Patříte mezi dospěláky s duší dítěte? Vzpomínáte si na své oblíbené kreslené pohádky, které nyní svým dětem s radostí pouštíte a sledujete spolu s nimi? Baví vás příběhy s dobrými konci? Pak si musíte pořídit retro motivy postaviček Bob a Bobka či Maxipsa Fíka na tričko! Nejen tyto dva populární designy najdete na tričkách všech barev a velikostí.

Geekshirts.cz oslaví 10 let s motivy Boba a Bobka a oblíbeného psa Fíka. Všechny tyto postavičky patří mezi stálice v dětském pohádkovém světě a díky obrovskému zájmu se bude retro pohádková kolekce rozšiřovat o další hravé a vtipné motivy. Při volbě originálního motivu je oficiální licence samozřejmostí.

Bob a Bobek na vašem tričku

Jestliže patříte mezi fanoušky originálních triček, neváhejte přijít s vlastním nápadem. Stačí vymyslet vlastní pozici králíků z klobouku a využít možnosti jedinečného potisku ve vysoké kvalitě. To samé platí v případě, že je vaším favoritem Maxipes Fík a jeho životní příběhy s partou kamarádů. Díky tomu si můžete nechat vytvořit zajímavou a vtipně řešenou kolekci triček třeba pro přátele, tým spoluhráčů, kamarády nebo pracovní skupinku. Geekshirt vám garantuje největší výběr motivů s těmito slavnými postavičkami!

Nemusíte zůstávat pouze u trička

Jedinečné hlášky a pikantní situace zvířátek na vašem tričku dokážou skvěle vystihnout vaši náladu nebo aktuální stav. Příběhy na tričkách jsou plné vtipných momentů, oblíbených scén a dvojsmyslných narážek, s nimiž odlehčíte v každé společnosti. Navíc známý motiv najdete také na polštářcích, což kombinuje praktický a hravý dárek pro vaše blízké. V nabídce přitom nechybí ani trička dětských velikostí s králičím poselstvím či psem gigantické velikosti. Na vás už je pouze zvolit správnou barvu, velikost a neotřelý design, který vám bude každý závidět. Otestujte vysokou gramáž kvalitních bavlněných triček, příjemných na dotek, s vysoce kvalitním potiskem.