Originální práce do posledního detailu

řezací plotr

Stále více lidí se zajímá o originální módu, kterou představují maminky na mateřské dovolené, schopné švadlenky i ženy toužící po kreativních kouscích. Ať už jsou to ženy, pod jejichž rukama vznikají pohodlné tepláčky a šatičky pro nejmenší, fanynky extravagantní módy nebo zkrátka nadšenkyně, jež to umí se šicím strojem či pletacími jehlicemi, jejich výrobky jsou naprosto úchvatné a jedinečné. Chcete si také pořídit něco, co žádná konfekce nenabízí? Rádi byste zkusili vytvořit vlastní originální kolekci oblečení, oživit starší, avšak stále oblíbenou halenku nebo dodat sepraným jeansům nový vzhled. Otestujte výhody vyšívacího stroje!

Šicí technika od prověřeného výrobce

Vyšívací stroje sice nejsou úplně nejlevnější investicí, ale jejich možnosti použití vás zaručeně přesvědčí, že se jedná o výhodný nákup! Snadnou obsluhu zvládne každý laik! Značkové stroje Brother patří mezi přední kvalitu na českém trhu a mohou se pyšnit portfoliem spokojených zákazníků již více než 25 let! Jestliže se chcete stát jedním z nich, vyberte si svůj nový vyšívací stroj pro efektivní aplikaci různých výšivek či monogramů a využijte vyšívacích formátů, které lze doplnit o vlastní návrhy! Formáty se dají také dokoupit a spolu s dalším příslušenstvím se stane vyšívací stroj nepostradatelným pomocníkem při práci! V nabídce najdete řadu atraktivní modelů s mnoha funkcemi, mezi něž patří například automatické odstřihnutí nitě, přehledný LCD displej či vyšívací software.

Jak se pracuje s řezacím plotrem?

Pomocník jménem řezací plotr patří mezi šikovné vychytávky usnadňující skenování, řezání i kreslení. Jestliže jste byli doposud zvyklí předlohy pro vyřezávání zpracovávat ve svém počítači, nyní se opět posunete dál díky důmyslné technice Brother. Ta představuje řadu řezací plotrů fungujících jako skener, který předlohu jednoduše naskenuje z vámi vytištěného papíru či nakreslené předlohy. Sám pak vytvoří obrys a vy ji můžete jednoduše vyřezat či nakreslit na cílový materiál. Je to jednoduché a naprosto přesné!