Oblečení, které nikdy nevyjde z módy – dámská a pánská tílka

dámská tílka

Na trhu s oblečením v dnešní době najdete nepřeberné množství různých modelů, a to v oddělení dámském i pánském. Každou sezónu se mění trendy a návrháři přichází s novými styly. Je však jeden druh oblečení, který využijete v zimě i v létě a nemusíte se starat, jestli se zrovna nese na módní vlně. Jsou to dámská a pánská tílka.

Dámská tílka jsou nedílnou součástí každého šatníku

V létě je využijete jako jednoduché a pohodlné topy k sukním, kraťasům nebo slabým kalhotám. Vybírat byste měli taková tílka, která zaujmou barvou nebo svým zpracováním. Zároveň však musí ladit se zbytkem vašeho outfitu. Pokud je budete kombinovat s legínami, mohou mít využití pro lehké sportovní aktivity a volný čas. Naopak, obléknete-li si je k sukni, můžete v nich vyrazit i do společnosti. Dámská tílka mají spoustu podob. Mohou mít úzká nebo široká ramínka, hlubší výstřihy, zajímavě řešená záda. Ve vašem šatníku své místo najdou topy přiléhavé i volné. Pořiďte si dámská tílka v různých barvách a střizích tak, abyste z nich mohla vytvářet nové modely každý den.

I naši muži využijí pánská tílka v letním i zimním období

Není příliš vhodné vyrážet do města jen tak v tílku, avšak využití najdou na zahradách, při sportu a v horkých letních dnech u vody nebo v přírodě. I pánská tílka mají různé střihy a barvy. Doporučuje se mít několik tílek takového střihu, který vám vyhovuje, v různých barevných kombinacích. Zajistíte si tak tílka na celou sezónu.

V zimě mají tatáž tílka jinou, neméně důležitou úlohu

Využíváme je jako spodní oblečení pod trička s krátkým nebo dlouhým rukávem. Příjemně nás zahřejí a díky módnímu vrstvení se delší střihy mohou stát zajímavým doplňkem například pod kratší svetr.

Dámská a pánská tílka mají ještě jednu výhodu. Pro jejich nákup nemusíte běžet do obchodu. Znáte-li svou velikost, můžete si tílka v klidu koupit z domova přes internet. Na stránkách firmy Xfer najdete širokou nabídku tílek a najdete tam i tabulku velikostí, která vám jejich nákup usnadní.