Nehty jako od profesionála

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Asi každá žena chce být krásná a dokonalá a často jí péče, kterou věnuje svému tělu, pokožce i postavě stojí hodně času i peněz. Pokud milujete krásně upravené a elegantní nehty, ale už vás nebaví trávit čas někde v salonu a navíc utrácet hromady peněz, máme pro vás tip, jak ušetřit. Co zkusit udělat si nehty sama doma? S pořádnou výbavou a trochou cviku budete mít dokonalé nehty, které budou k nerozeznání od práce profesionála.

Vaše nehty potřebují dokonalý tvar

Díky moderním vymoženostem se již nemusíte spoléhat jen na obyčejný pilníček na nehty, ale můžete si je do požadovaného tvaru snadno upravit pomocí frézky na nehty. Ne opravdu se nejedná o ten velký a těžký stroj, ale o malého pomocníka, který vám ušetří spoustu času a také nervů. Přístrojů a hlavně výrobců je mnoho, ale jen málo z nich je skutečně kvalitních. Pokud chcete ty nejlepší, podívejte se na brusky na nehty od výrobce JSDA, které patří k nejlepším v Evropě. Tyto brusky pracují většinou s výkonem 35 W například model JSDA Power JD400 s ergonomickým designem a obousměrnou rotací. Možnost přepínání otáček je samozřejmostí. Model JSDA JD105H má výkon dokonce 65 W. Tato bruska je navíc vhodná nejen na manikúru, ale i na pedikúru. Má nastavitelnou rychlost až do 35 000 ot/min a obousměrný chod. Nepřehřívá se díky zabudovanému odvětrávání. Motor vám vydrží až 3500 hodin provozu. Všechny přístroje splňují veškeré bezpečnostní normy EU.

15920-bruska-jd105-jsda

Brusky mají mnoho výhod, nejen, že výrazně zrychlují vymodelování nehtů, ale zároveň se s nimi dobře a rychle pracuje. A pokud by vás zajímalo, kde takový přístroj zakoupit, můžete nakouknout například e-shop nehtyprofi.cz. Mimo samotných brusek zde nalezne kompletní sortiment pro vaše krásné nehty, jako je příslušenství na manikúru či pedikúru, nezbytné vybavení pro zdobení nehtů, kosmetika pro péči o nehty a mnoho dalšího.