Nechejte se okouzlit růžovým oblečením a buďte trendy

cassie-0.jpg.big

Z růžové barvy mohou mít mnohé z vás smíšené pocity. Existuje mnoho názorů právě na tuto barvu a lze s jistotou tvrdit, že je možné je rozdělit na dva tábory. Jedni růžovou barvu milují, druzí ji nesnáší. Liší se nejen postoje mužů a žen obecně, ale i některé ženy mají vůči růžové určité předsudky. Pro další je barvou velmi oblíbenou. Pravdou však zůstává, že stejně jako v případě jiných barev, i růžová nabízí pestrou škálu krásných odstínů od jemné pastelové, sladké cukrové vaty, tmavě růžové, výrazné neonové, fuchsiové, starorůžové, ale i lososové. Rozhodně je z čeho vybírat a růžové oblečení může slušet opravdu každé ženě.

Růžová ano nebo ne?

Růžová barva je často spojováno s barvou dívčí, holčičí. Symbolem je pak panenka Barbie s dlouhými blonďatými vlasy a růžovými šatičkami. Právě ona panenka dala směr zcela novému módnímu stylu, podle kterého se řada žen obléká či je alespoň trochu inspirací. Starší dámy, které jsou v růžové oblečené od hlavy až k patě mohou vypadat dosti rozporuplně. Pokud to však nebudete s růžovou přehánět a naučíte se ji správně kombinovat, můžete vypadat velmi trendy. Ženám zkrátka růžová sluší, ať už se vám to líbí nebo ne a některé odstíny jsou doslova k sežrání.

Jak se růžově oblékat?

Pokud chcete vypadat stylově, k růžové barvě noste neutrální odstíny, tedy černou, bílou, hnědou, šedou. Velice efektně však vypadá i v kombinaci s fialovou či královskou modrou.

Velice moderní jsou v současné dobře svetry na rozepínání. Takový růžový svetr si tedy můžete do svého šatníku pořídit. Pod něj si oblečte bílou košili s límečkem a černé kalhoty. Tento outfit se hodí třeba do práce či na příležitost, kdy chcete vypadat něžně, nedotčeně a slušně.

daisy-pleteny-ruzovy-svetr-0.jpg.big

Když si vybavíme růžovou, jistě si ihned v této souvislosti vzpomeneme na růžové přeplácané šaty s mašličkami či volánky. Pro někoho doslova noční můra. Jenže v moderních růžových šatech můžete vypadat elegantně, křehce i svůdně. Některé ženy se dokonce vdávají v růžových svatebních šatech, protože růžová barva je romantická a něžná. Pokud hledáte šaty pro běžné nošení, minimalistické šaty jednoduchého střihu mohou udělat velkou službu. Na jaro a léto se vám budou růžové šaty hodit a rozhodně se jich nebojte.

una-0.jpg.big

Podobně je tomu v případě růžových sukní. Minisukně upnuté či áčkového střihu se stále nosí a vy je můžete vzít třeba na párty nebo jen tak ven do města. K sukni se hodí bílá halenka. Mladší dívky či rebelky mohou sáhnout po tričku s potiskem.

lois-0.jpg.big

V růžové barvě lze samozřejmě pořídit i kalhoty. I zde je prostor pro upnuté, rozšířené, volné kalhoty i leginy. Jemnější odstíny kalhot jsou více elegantní, tmavší odstíny zase odvážnější.

tazia-ruzove-kalhoty-0.jpg.big

Na léto si můžete pořídit růžové kraťasy. Když budete mít opálené nožky, v kombinaci s růžovými šortkami budete natolik svůdná, že z vás váš milý nespustí oči.

sexy-kratasy-0.jpg.big

Zapomenout nesmíme ani na módní doplňky. Růžové kabelky, šátky, pásky, hodinky, boty, brýle či bižuterie – to vše v růžové seženete. Ty z vás, co se necítí nosit růžovou v rámci oblečení, mohou zvolit v těchto odstínech právě doplňky. Růžové módní doplňky vás oživí a budete originální.

rivet-0.jpg.big

Fotografie jsme použili z e-shopu pinki.cz, který je rájem pro všechny, co růžovou barvu milují. Najdete zde totiž nepřeberné množství růžového oblečení.