Nárok na odškodnění po dopravní nehodě

odškodnění - dopravní nehody

Nikdo nemá rád dopravní nehody, které se ovšem stanou náhle a bez varování. Mohou mít velmi špatné následky, hlavně psychického a fyzického zaměření. Pokud jste si prošli podobným traumatem, nemusíte se vzdávat odškodnění dopravní nehody, které vám náleží.

Nezůstaňte bez odškodnění po nehodě

Do nemocnice se člověk dostane i v době, kdy si ani trochu nestěžuje na svůj zdravotní stav. Stačí pracovní úraz, ale i následné poškození pacienta, abyste svůj čas neplánovaně strávili v nemocničním prostředí. Ano, po autonehodě je člověk rád, že přežil a nedošlo na úplně to nejhorší – na smrt. Když však ležíte v posteli, zkuste popřemýšlet, zda by se vám nehodily peníze, které vám po právu náleží. Odškodnění dopravní nehoda se realizuje v případech, kdy došlo ke zdravotní újmě, ale nehodu jste sami nezavinili, protože se o ni postarali jiní řidiči z nejrůznějších důvodů. Vaše situace jistě nedovolí odmítnout spravedlivé finanční vyrovnání ze stran viníků a pojišťovacích společností. Nevíte, jak na to? Nevadí, existují odborníci, kteří se o vše postarají za vás. Dokonce vám společnost ukáže, že má za sebou už spoustu úspěšně vyřešených případů stejného zaměření.

Posouzení případů k odškodnění

Jakmile se rozhodnete, že svůj případ necháte projednat profesionály, napište email, zatelefonujte nebo vyplňte jednoduchý webový formulář určený k rychlé komunikaci. Jednání ve věci odškodnění po dopravní nehodě se zahájí na základě vzájemné domluvy a po předání potřebných dokumentů. Hlavně budete dokládat vše týkající se samotné dopravní nehody, trestního a správního řízení, ale také záznamy jednání s pojišťovnou a viníkem. Pokud není ve vašich silách toto předložit, společnost se o to sama postará. Vaše fakta se nejprve bezplatně posoudí a posléze se navrhne nejlepší řešení. Vymáhání se provádí jak mimosoudními, tak soudními cestami.