Najděte správnou motivaci pro cvičení

Ať už chcete shodit pár kil nebo perfektně zpevnit a zformovat postavu, bez pohybu to dohromady nepůjde. Stejně jako si každý den najdete čas, kdy se vaše kuchyně stane hlavním střediskem dění, které se točí kolem přípravy jídla pro vaše blízké, podobně si vyhraďte aspoň jednou týdně čas na nějakou pohybovou aktivitu. Se správnou motivací se budete příští týden jistě těšit na další lekci cvičení.

Stanovte si splnitelné cíle

Neskličujte se nesmyslnými a nesplnitelnými cíli pro vás, raději s přemýšlejte a stanovte si takové, které dokážete splnit. Jednou týdně si dejte za cíl, že budete cvičit, stejně jako si třeba každý měsíc najdete chvíli na kadeřníka nebo nehtové studio.

Odměňte se

Správnou odměnou se však nemyslí, že po cvičení sníte vše co uvidíte. Ale spíše si něco pěkného na sebe kupte nebo skočte si s kamarádkou do kina na dobrý film.

Inspirace

Jestliže chcete vypadat stejně jako vaše oblíbená filmová hvězda, pro inspiraci si ji vystřihněte a obrázek mějte pořád na očích. Také vedle na papír si zkuste nalepit svou nynější postavu a nalepte ji na lednici a hned vás to bude motivovat k tomu, že určitě večer nebudete vyjídat celou lednici.

Proč se nebavit

Najděte si takový druh cvičení, který vás bude bavit a naplňovat. Vyzkoušet můžete třeba tanec, yogu nebo balet.