Na jaře musíte být krásná

Také ve vás nesměle přicházející jaro vzbuzuje touhu po změně? Tak, jak se mění příroda okolo nás a obléká se do stále zářivějších barev, můžete i vy ukázat, co ve vás je.
Jednoduchou cestou, jak také zazářit, je nová barva vlasů.

Buďte trendy

V současnosti jsou velmi populární zejména jasné odstíny hnědé i blond. Stále se klade důraz na přirozenost barvy i účesu. Díky moderním technologiím jsou vlasy po aplikaci barvy opravdu sytě probarvené, lesklé a třpytivé. Být přitažlivá a krásná je tedy více než snadné.

Pozor na odstín pleti

Výsledek však nebude dokonalý, pokud se rozhodnete ignorovat svoji přirozenou barvu vlasů, odstín pleti a barvu očí. Pokusy učinit z uhrančivé černovlásky platinovou blondýnku obvykle nekončívají nejlépe. Zpravidla to ještě odnesou i vlasy, které dostanou při takové razantní změně pořádně zabrat. Aktérka této převratné změny pak obvykle zjistí, že šlápla opravdu vedle. A tento problém se netýká jen tmavovlásek. I něžná blondýnka ze sebe může učinit pomocí nevhodně zvoleného odstínu barvy utahanou a zplihlou šedou myš.

Nechte si poradit

Právě proto je lepší před každou plánovanou změnou poradit se se svým kadeřníkem a nechat si doporučit i konkrétní přípravek vhodný právě pro vaše vlasy. Nezapomínejte ani na fakt, že barvené vlasy potřebují specifickou péči, která bude o to efektivnější, bude-li vám takzvaně ušita na míru. Právě správná péče zaručí, že vaše vlasy nebudou už po pár umytích vypadat matně či dokonce zničeně. Kromě speciálních přípravků tak budete muset investovat i do intenzivní vlasové kůry a pravidelně ji aplikovat. Naším tipem je vlasový sprej, který je určen pro bleskovou regeneraci, přičemž výsledek je překvapivě skvělý. Po pár minutách jsou vaše vlasy opět tak krásné, jako byste právě opustila salón kadeřníka.