Moje wellness v Beskydech

30415_img_1872

Ruku na srdce milé ženy: Jak na tom jste? Mně se poslední dobou stávalo, že jsem chodila domů utahaná jako kotě a jen těžko jsem hledala energii na vaření, úklid a hry s mými dětmi. Nálada pod psa, s mužem jsme se hádali. Příčina byla jasná – prostě a jednoduše jsem byla přepracovaná. Naštěstí mám po boku manžela, který dokáže být mužem činu. Neváhal, zařídil pro naše děti hlídání a koupil nám společný wellness pobyt. Naše zážitky pro vás, doufám, budou inspirací.

Pohodička v Beskydech

Já i můj manžel milujeme hory, volba byla ze strany mého muže jasná – koupit nám wellness v Beskydech. Našel jedno báječné místo, které nabízí nejen ubytování Beskydy, ale i bohatý výběr relaxačních procedur. Nebudu vás dlouho napínat, naším místem „vyvoleným“ byl Penzion Ondřejník. Po příjezdu nás uvítala milá atmosféra podkrovního pokoje. Moderní zařízení a vlastní koupelna byly příjemným bonusem. Hned jsem chtěla skočit do postele a spát a spát. Naštěstí se mi to ale nepodařilo.

Manžel vybalil plavky, oblékli jsme si je a celou hodinu jsme si užívali v privátní vířivce. Poté mě vzal na večeři do místní restaurace. Musím říct, že tak skvěle jsem si už dlouho nepochutnala. Po večeři na mě čekalo ještě další překvapení v podobě rašelinového zábalu. Dokonalost sama…

Druhý den jsme se rozhodli vyrazit do přírody. Počasí nám ale tentokrát nepřálo, takže jsme se asi po dvou hodinách museli vrátit do penzionu. Mě to ale vůbec nevadilo. Penzion Ondřejník má totiž i vlastní saunu. Opět jsme si užívali v sauně jen sami dva a nakonec jsme stihli ještě tropickou sprchu. Překvapením večera pro mě byla ovocná exotická masáž s peelingem a zábalem.

Ženy, můžu vám říci, že se mi nechtělo domů, ale co naplat, musela jsem. Určitě vím, že do Beskyd vyrazím znovu. Proto vám chci Penzion Ondřejník doporučit. Užijete si zde, to mi věřte.