Mobilní masáže jako trend moderní doby

relaxation-684716_1280

Možná jste si všimli, že v dnešní době mají všichni strašně málo času. Každý je zcela zaneprázdněn a nikdo pořádně nestíhá. Těžko říct, zda je to tím, že jsou na nás kladeny daleko vyšší nároky, nebo tím, že několik hodin denně strávíme koukáním do telefonů, které nedáme z ruky. Každopádně hektickému životnímu stylu se přizpůsobilo už mnoho známých služeb. Třeba masáže.

Chodit dneska na masáž začíná být celkem out, protože do kurzu se dostávají tzv. mobilní masáže. Jde o to, že nechodíte na masáž, masáž chodí za vámi. Je to docela nová služba a v menších městech možná nevídaná, ale v takové Praze ji využívá čím dál víc spokojených zákazníků. Jako jeden z prvních začal mobilní masáže Praha nabízet tým FyzioDomu.

Jak to probíhá?

Od vás se požaduje jen zamluvení termínu a nachystání místa pro terapii (terasa, zahrada, místnost, …). Termín si rezervujete buď přes webové stránky, nebo telefonicky (pokud toužíte po masáži ještě dnes). Fyzioterapeut si s sebou přiveze veškeré potřebné vybavení včetně masážního lehátka a židličky. Ostatní vybavení záleží na tom, jakou masáž si vyžádáte.

Je třeba dopředu určit, o jak dlouhou terapii máte zájem a jakou si zvolíte. FyzioDomu nabízí tyto masáže do domu Praha:

  • klasická švédská
  • hloubková cílená
  • relaxační
  • hawaiská
  • horkými kameny
  • těhotenská
  • Dornova metoda

Na první terapii je potřeba vyhradit si asi půl hodiny navíc. Nejdřív je totiž třeba stanovit vaši anamnézu a cíl terapie (relaxace, uvolnění ztuhlých svalů atp.).

V čem jsou mobilní masáže lepší?

Jak jsme zmínili v úvodu článku, hlavním důvodem, proč vůbec někdo mobilní masáže vymyslel, je čas. Ušetříte dobu, kterou byste strávili cestou tam a zpět. Celkově pro vás bude pohodlnější, když si odpočinete doma. Ve známém prostředí jsme schopní se lépe uvolnit a nahrává tomu i fakt, že po příjemně strávené hodince nemusíme ještě cestovat domů.

A co vy? Chodíte na masáže? Zkusíte si pozvat domů fyzioterapeuta z FyzioDomu?