Masáž jako součást kvalitního života

Thajská masáž

Při dnešním uspěchaném tempu, kdy se snažíme plnit pracovní požadavky a zároveň fungovat pro celou rodinu, zapomínáme na to hlavní, co máme. Na naše zdraví. Fyzická a psychická pohoda dokáží tělo dokonale uvolnit, dopřát mu zasloužený odpočinek a protáhnout namožená záda. Patříte-li do řad pracovníků z kanceláře, zajisté by měla být součástí vaší péče o zdraví i pravidelná masáž, díky níž uvolníte ztuhlé svaly, protáhnete se a načerpáte nové síly do dalších pracovních dní.

Nabídka masáží zahrnuje celou škálu atraktivních procedur s cílem na posílení, uvolnění a regeneraci těla. Důležitá je především praxe maséra a jeho důraz kladený na spokojenost klienta. Klasické masáže doplňují sportovní masáže a exotické techniky využívající vonné oleje. Velmi populární je thajská masáž, a pokud se vám zadaří, uvidíte, jak ji provádí certifikovaní maséři přímo z Thajska. Originální thajské masáže pracují s celým tělem a nejvíce se soustředí na svaly nohou, kloubů, chodidel a zad. Reagují tak na potřeby klienta, protože právě tyto oblasti lidského těla jsou nejvíce namáhány a na nohách tak dokáží správnými hmaty odblokovat špatné návyky.

Vůně dalekého Thajska

Jestliže si chcete užít doteky a masáž na maximum, obraťte se na masážní salon, kam se budete skutečně rádi vracet. Takový salon nabízí intimní zázemí, kde z vás okamžitě odpadne stres, zpomalí se váš dech a vy nasáváte atmosféru vzdálených zemí. K tomu je připraveno příjemné prostředí v autentickém stylu, což vás přenese na pláž mezi palmy, alespoň na chvíli zapomenete na ruch Prahy i starosti v práci.

Thajská olejová masáž slibuje řadu uvolňujících úkonů. Relaxační masáž nebo thajský peeling musíte vyzkoušet a objevit nové možnosti odpočinku. Populární je též masáž horkým olejem, který dokonale prohřeje ztuhlé svalstvo, uvolní blokovanou páteř a skvěle prohřeje v zimních měsících. Ve svém kalendáři si vymezte pravidelný čas na chvilku pouze pro sebe, kterou strávíte pod rukama profesionálních masérů. Ti využívají originální hmaty a pohyby rukou, loktů či nohou a dokáží vás zbavit napětí, stresu i bolavých kloubů a svalů.

Jemná a klidná procedura pro těhulky

Stále rostoucí zájem sledují masáže Praha ze strany budoucích maminek, které touží po úlevě od oteklých nohou či bolavých zad. Jemná technika uvolňující masáže pro těhotné pracuje s čistě přírodními oleji. Speciální hmaty dokáží zlepšit krevní oběh, posílit funkci svalů a uvolnit tělo ke spánku. Maminky si pochvalují také zmírnění bolesti hlavy a pocitu nevolnosti a v neposlední řadě blahodárný vliv na miminko. Individuální přístup certifikovaných masérek garantuje maximální spokojenost všech klientů. Nezáleží tedy, zda vás trápí blokovaná krční páteř, špatná funkce lymfatického systému či ztuhlé svalstvo po náročném sportovním výkonu. Thajské masáže vám pomohou navodit klid a nechat odpočinou tělesnou i vaši duševní schránku.