Máchovo jezero vás zve na letní dovolenou

Máchovo jezero Ubytování

Česká republika sice nemá moře, přesto můžete strávit příjemné chvíle u vody, a to díky spoustě rybníků nebo přehrad. Trávíte-li rádi svůj volný čas o dovolené v tuzemsku, máte na výběr z různých lokalit. Jednou z nich je také Máchovo jezero, ačkoliv název sám je poněkud zavádějící. Jedná se totiž ve skutečnosti o rybník, v jehož vodách se budete moci koupat. Oblast Máchova jezera je zajímavá i díky svým pamětihodnostem, k nimž patří i hrad Bezděz.

Pohodlná chatka pro čtyři osoby

Abyste prožili svoji dovolenou opravdu příjemně, nutně potřebujete mít vhodné ubytování. Pro někoho to znamená pětihvězdičkový hotel s veškerým komfortem, jiný se spokojí s prostornými chatkami v kempu, které mu poskytnou příjemné místo pro jeho odpočinek a relaxaci. Ostatně takové jsou i chatky na Máchově jezeře. Jsou jednoduše zařízené, ale mají přitom vše, co k vaší dovolené u vody potřebujete. Dokonce i ledničku, do níž si budete moci uschovat svoje zásoby potravin. Do chatky se pohodlně vejdou až čtyři osoby. Máchovo jezero: ubytování nabízí celkem 48 chatek.

Život v chatové osadě Elite – Staré Splavy

Ubytování v chatkách má svoje nezaměnitelné kouzlo. Třeba tím, že můžete během teplého letního večera opékat nad otevřeným ohništěm tradiční špekáčky a pozorovat přitom oblohu s hvězdami. Jestliže hledáte dovolenou, během níž budete mít o své stravování postaráno, pak Elite – Staré Splavy jsou tou správnou volbou. K dispozici je vám totiž jídelna s barem, v níž budete mít zajištěnou stravu formou polopenze. Ranní hlad vám zažene vydatná snídaně podávaná od půl deváté. V případě větších skupin lze domluvit také plnou penzi. Polopenze má však jednu velkou výhodou – můžete si v klidu na celý den naplánovat různé aktivity včetně návštěvy zajímavých míst a večer na vás bude od 18 hodin čekat výborná teplá večeře i s polévkou.