Lyžování v Rakousku nadchne celou rodinu

lyžování v Rakousku

Sníh dovede potrápit řidiče, ale lyžaři a milovníci dalších zimních sportů nadšeně jásají. Už u vás hustě sněží, anebo uvažujete o výletu na hory? Letos zkuste zavítat do nejmodernějšího střediska rakouských Alp.

Nejslunečnější lyžařské centrum v Rakousku

Nassfeld se rozprostírá na třech svazích spojených údolím. Orientace na jižní italské svahy zaručuje tři stovky slunečních dní za rok. Nepřijdete ani o vydatnou sněhovou nadílku a vyhovující podmínky pro lyžování od prosince do půlky dubna. Celé rodiny přijíždějí za zábavou do Nassfeldu, kde se věnují mnohým sportovním aktivitám. Děti mohou bezpečně lyžovat ve vyhrazené části. Jakmile je lyže omrzí, najdou si jinou zábavu – bruslení, sáňkování, bobování.

Na stodeseti kilometrech kvalitně upravených sjezdovek si své dovednosti vyzkouší začátečníci i pokročilí. Zvládat se dají lehké, středně těžké a náročné tratě. Na vrcholky svahů se dostanete desítkami moderních vleků, kde nehrozí žádné čekání. Milujete výzvy? Začněte rychlostní tratí s měřeným úsekem pod Troghöhe. Potom si dejte čtyři kilometry FIS sjezdovku nad Tröpolachem. A nakonec si užijte zdolávání svahu s boulemi na Gartnerkofelu.

Moderní apartmánový komplex

Perný sportovní den vždy končí únavou. Každý touží po klidném a pohodlném prostředí, kde se dobře nají, podívá na televizi, vyřídí emaily a spokojeně usne. Vše zmiňované nabízí apartmány českého pronajímatele BookNassfeld.cz. Apartmány Nassfeld vám navíc zpříjemní pobyt výhledy na jižní Dolomity přímo z terasy. Zajít můžete do společenské místnosti, do saunového domku, anebo si něco dobrého ugrilujete. Stačí chvilka, abyste uznali, že se zdejší prostředí hodně podobá domovskému. Zdejší personál hovoří česky, čímž se podtrhuje příjemná atmosféra. Ubytování Nassfeld nadchne i svou vzdáleností od areálu lanovky, kam cesta pěšky trvá maximálně pět minut.