Kurzy japonštiny pro každého

sunset-129503_1280

Sníte o nauce japonštiny, která vám přirostla k srdci? Vyžaduje vaše zaměstnání znalost tohoto jedinečného a exotického jazyka, minimálně z pohledu nejnutnějších základů? Potom využijte kurz japonštiny nabízený vzdělávacím centrem Lingua Sandy, jež se na tyto služby zaměřuje více, jak 23 let.

Kurzy jsou prováděny zkušenými lektory z oboru. Ty aplikují moderní formu výuky a poskytnou vám i přehledné studijní materiály. Japonština se v podání tohoto odborníka stává mnohem více dostupná, než kdy předtím.

Proč právě výuka japonštiny u Lingua Sandy?

Základem všeho je prvotřídní metodika nauky ve spojení se špičkovým zázemím z hlediska studijních prostor. Kromě letních kurzů jsou v nabídce vzdělávacího centra i další.

· Výuka japonštiny pro děti od 11 do 15 let

· Kurzy japonštiny pro začátečníky

· Kurzy japonštiny pro mírně pokročilé a pokročilé

· Japonská konverzace s rodilým mluvčím

V produktovém portfoliu si vybere naprosto každý, ať už jsou jeho úmysly s japonštinou jakékoliv. To vše navíc doprovázeno zajímavou cenou a propracovaností služeb, o čemž vypovídá členství Lingua Sandy v Asociaci certifikovaných jazykových škol AJŠA.

Kodex kvality má na svědomí i pravidelné prověřování předním českým metodikem z Karlovy Univerzity.

Zapište se na kurz japonštiny ještě dnes

Neotálejte s výukou japonského jazyka, jemuž porozumíte během velice krátkého času, a to především díky stylu prezentované nauky. Rozšiřujte své jazykové dovednosti v tomto směru, popřípadě vsaďte na některý z dalších 41 evropských a světových jazyků.

Kurzy japonštiny si lze rezervovat a objednat na internetovém portálu lingua-sandy.cz, kde na vás čeká velká spousta ostatních užitečných informací.

Využijte cenově dostupné kurzy pro děti a dospělé, jež jsou pravidelně ověnčeny zajímavými cenovými akcemi a slevami. Věnujte se japonštině dle příslušné úrovně znalostí.