Krásná tvář v každém věku

Plastika víček

V současné společnosti se setkáváme stále častěji s tím, že nám jsou předkládány krásné ženy (obyčejně maximálně dvacet let staré), které určují, kdo je a kdo není dobře vypadající. Pokud už nepatříte do zmíněné věkové kategorie, tak nemusíte zoufat. Naštěstí žijeme v době, kdy lehký kosmetický zákrok je běžnou záležitostí.

Důležitost očí nejen při prvním dojmu

Ne nadarmo se říká, že oči jsou oknem do duše. Kdykoliv se s někým potkáte, ať už se jedná o nové seznámení či setkání se starým známým, tak se člověku díváte do očí. Kdykoliv někomu nasloucháte, tak sledujete jeho oči a vyjadřujete své porozumění. Kdykoliv se na někoho zlobíte a domlouváte mu, upíráte se na jeho oči. Kdykoliv… Stejně často jako sledujete cizí oči, tak jsou sledovány oči vaše.

Pokud tedy patříte mezi životem zkušenější a vaše starosti a zážitky se projevují známými „váčky“ u očí nebo padajícím víčkem je načase zvážit opravu, kterou vám přináší plastika víček.

Věk ovšem není jediný faktor, který kvalitu okolí našich očí ovlivňuje. Ti z vás, kteří používají výraznou mimiku, kdy často měníte polohu víček a očí, jste problémem deformace tvaru očního víčka ohroženi podstatně více, než člověk, který mimiku používá minimálně.

Není se čeho bát

Samotný zákrok se provádí podle individuálního postihnutí vašich víček a omlazuje váš celkový vzhled. Plastika víček se provádí v místní anestezii, po přesném zakreslení odstraňovaných částí převislé kůže a případných tukových prolapsů, které způsobují známé „pytle pod očima“. Budete tedy vypadat nejen mlaději, ale i odpočatěji.

Úprava víček je minimální zásah do těla a to jej velmi dobře snáší a vstřebává. Díky jeho neinvazivnosti není vyžadována hospitalizace a doba hojení je velice krátká. Stehy se obvykle vyndávají po týdnu hojení a ke sportovním aktivitám se můžete vrátit po cca třech týdnech. Toto navrácení k vašemu mládí vás tedy nevytrhne z vašeho životního stylu.