Krásná pleť bez poskvrnky s mikrojehličkováním

woman-411803_1280

Trápí vás nedostatky na pleti? Nezoufejte a vyzkoušejte blahodárné účinky ošetření Microneedling, založeného na vyvolání tvorby nového kolagenu pomocí jehliček bez rizika vzniku jizev, které zbaví vaši pleť drobných vad na kráse a dodá jí svěží mladistvý vzhled.

Nové neinvazivní bezbolestné ošetření Microneedling spočívá v použití jednorázové mikrojehličkové hlavice s velmi jemnými jehličkami pronikající do povrchové vrstvy kůže, čímž dochází k jejímu kontrolovanému poškození a tím i zahájení procesu hojení. Mikrojehličkování jemně a cíleně ošetří i citlivé části obličeje, jako je například okolí očí.

Jednoduchý proces laserové procedury jinak

Jehličková mezoterapie se provádí na bázi kontaktu jemných jehliček s vaší pokožkou. Pomocí unikátního patentovaného nástavce s jehličkami odborník vaši pokožku namasíruje. Bezpečná alternativa laserového ošetření přináší vskutku mimořádné okamžité výsledky. Bezprostředně po zákroku dochází na pleti k viditelným změnám a účinky pocítíte ještě další 3 – 4 týdny. Trápí vás vrásky, jizvy nebo póry? Mikrojehličkování vám pomůže. Procedura navíc řeší hyperpigmentaci a odstraňuje červené žilky. Máte po porodu strie? I tyto nepříjemnosti Microneedling zlikviduje. Perličkou na závěr je to, že zpevňuje kontury obličeje. Pokud vás straší stáří, neváhejte. Cítit se pořád mladě a být obdivována si přeje každá žena v jakémkoliv věku. Po tomto ošetření vás bude okolí obdivovat.

Krásná bez chirurgického skalpelu

Jehličková péče vyřeší většinu vašich problémů. Nebojte se, je vhodná pro každý typ pokožky, na tělo i obličej, od hlavy po paty, po celý rok. Životodárný budič Microneedling vás ošetří s hloubkovým účinkem, s lechtivým pocitem díky jemným jehličkám. Proceduru můžete vyzkoušet ve studiu Jany Hartmannové v Třeboni či Českých Budějovicích. Více informací o mladistvé proceduře Microneedling naleznete na maserka-trebon.cz/omlazeni/. V salonu Jany Hartmannové je nabídka masáží pestrá. Zrelaxování celého těla je sladkou odměnou pro každého. Akce 5 + 1 zdarma (5 návštěv plus 6. návštěva zdarma) je tou pravou výzvou.