Kočárky s dlouholetou tradicí

Bugaboo

Narození dítěte je spojeno s obrovskou radostí. Založení firmy též, ale zde se často musí o úspěch dost bojovat. Kočárky Bugaboo jsou důkazem, že někdy stačí zrealizovat dobrou myšlenku, aby vzniklo něco doslova revolučního.

Dvacet let s kočárky

Většinou se s kočárkem loučíme již po několika letech, kdy dítě dostatečně vyroste. To však není případ sběratelů a výrobců, kteří se s nimi denně střetávají. V případě Bugaboo jde o dobu dvaceti let! Na začátku se objevil skvělý nápad Maxe Barenbruga z Holandska. Potřeboval projekt k dokončení akademie zaměřené na design v Eindhovenu. Zhotovil kočárek, který se stal základem pro nejvyhledávanější typ po celém světě. Max společně se svým obchodním partnerem v něm ihned viděli potenciál, a tak se pustili do vylepšování a zabudování několika revolučních funkcí.  

Základní provedení kočárků Bugaboo

Pokud nechcete, aby vás nový kočárek nijak omezoval, ale užili jste si s ním pohodlný čas, tak si zkuste pořídit kočárky Bugaboo v základním setu. Kombinace s lehce hlubokým lůžkem bude to pravé i pro právě narozená miminka. Na procházku městem nebo parkem se vydáte s pocitem, že dítě si bude spokojeně sedět v měkce polstrované sedačce. A bude v ní rádo i za několik měsíců či roků, protože s ním poroste do délky a do výšky. Jistě oceníte možnost složení jednou rukou, což zvládnete úplně hravě a nebudete potřebovat ani moc místa na složený kus. Praktické jsou vylepšené odpružení, výškově nastavitelná rukojeť a použití s autosedačkou. Integrované kotevní body umožní umístění držáku na pití, stupátka či slunečníku. Milovníkům pestrosti se zalíbí možnost mnoha barevných kombinací.

Kde seženete tuto a jiné varianty včetně novinek? Stačí navštívit eshop nebo kamennou prodejnu Mybabystore v Praze 9. Jedná se o dlouholetého a specializovaného prodejce.