Když vás nohy živí

zdravotní obuv Santé

Dokud je vám dvacet, je pro vás důležité především to, jak vypadáte. Až postupem času, kdy zjišťujete, že sil ubývá, začnete se zamýšlet nad tím, co nejlepšího pro sebe udělat. Krása a zdraví s přibývajícím věkem přestává být zadarmo. Když navíc pracujete v gastronomii nebo v jiné fyzicky velmi náročné práci, pocítíte velký rozdíl již během deseti let. Ve dvaceti vydržíte šestnáct hodin na nohou i v balerínkách. A to několik dní po sobě. Za pět let se začnete poohlížet v prodejně se zdravotními potřebami. Pokud vydržíte dalších pár roků, s největší pravděpodobností si koupíte kompresní podkolenky. A po třicítce věříte, že už vás zachrání jen každodenní konzumace kolagenu nebo ortopéd na bílém koni.

Jedny chodidla na celý život

Většina našich orgánů a údů je nenahraditelná. Jak již jsem naznačila výš, tuto pravdu si uvědomíme, až když je pozdě. Od nohou a špatné obuvi se můžou spustit i jiné nemoci, které byste si nikdy s deformací chodidla nespojili. Čím víc času trávíte na nohou ve špatných botách, tím víc pomalu ale jistě škodíte svému zdraví. Zabraňte bolestem kloubů, zad, špatnému krevnímu oběhu, zpomalení lymfatického systému, únavě, bolesti hlavy a závratím. Obujte na své nožky zdravotní obuv Santé. Vaší noze poskytnou zdravý základ pro celodenní chození a stání. Již po prvním dni poznáte neuvěřitelný rozdíl. Boty českého výrobce jsou praktické, dávají noze dostatek prostoru pro neomezený pohyb. Vybírat můžete z různých typů pantoflí i z elegantních bot na podpatku.

Zdravé obutí je základ pro růst dítěte

Dospělý člověk rozhoduje sám o tom, v čem bude kráčet. Za děti však rozhodují jejich rodiče. Není důležitá značková tepláková souprava, je důležitá anatomická obuv. Pro dítě musí být lehká s tlumícími vlastnostmi a správným tvarem. Santé zdravotní obuv se rychle přizpůsobí dětské noze, takže dítě zbytečně netrpí otlaky. Investujte do zdraví vašich ratolestí dřív, než bude pozdě.