Jaké mám jako žena s autobazarem AAA Auto zkušenosti?

car-368636_1280

Koupit ojeté vozidlo v autobazaru je risk, který se může i nemusí vyplatit. Nicméně omezený rozpočet mě donutil investovat do ojetého automobilu. Škoda Fabia mi již nevyhovovala svým vzhledem, tak jsem ji přenechala svému synovi, novopečenému řidiči. Toužila jsem po luxusnějším kousku, který by se stal středem pozornosti na parkovišti před našim domem.

Nejprve jsem vybírala vhodný autobazar. Procházela jsem diskuze a recenze. Nakonec jsem jako nejlepší volbu zhodnotila autobazar AAA, a to i když neměl nejvíce pozitivních recenzí. zaujala mne především široká nabídka. Jakožto svobodná matka a žena, která se nevyzná v technických parametrech automobilů, jsem vyhledávala vozidlo zejména po designové stránce. Přizvala jsem si k výběru známého automechanika, který zase kontroloval technický stav vozidla. Nikdy nevíte, kdy koupíte zajíce v pytli od tygra.

Snila jsem po sportovním automobilu

Audi, Audi a ještě jednou Audi. Čtyři kroužky na předním znaku jsem si doslova zamilovala. Toužila jsem po sportovním modelu, kterým bych poutala pozornost na silnicích. Měla jsem však stanovené limity a požadavky – cena maximálně 250 000 Kč, sportovní vzhled, automobilka Audi. Personál v autobazaru byl ochotný, trpělivý a měl individuální přístup.

Nabídka ve vozovém parku byla skutečně bohatá. Ihned jsem si všimla Audi TT Roadster v červené barvě. Jakou ženu by červená barva nepřilákala? Nicméně rok výroby byl 2001 a preferovala jsem spíše novější kousky. Poté jsme přešli k luxusnímu vozidlu Audi A4 Cabriolet, rok výroby 2007. Zde se cena šplhala k hranici 300 000 Kč. Přestože byl tento automobil lákající nabídkou, nemohla jsem si dovolit jít nad stanovený limit.

Kompromis nabídla Audi A4 Cambriolet 1.8 iTurbo, rok výroby 2006. Zde cena sahala přes 210 000 Kč. Zachovalý interiér, perfektní technický stav potvrzený automechanikem, sportovní vzhled, cena v limitu. A nyní si užívám komfortní jízdu.