Jak zmírnit projevy stárnutí

biokosmetika

Ačkoli je věk jen číslo, je pravda, že pro zachování mladistvého pocitu a vnějšího vzhledu je třeba i něco udělat. Je to v principu docela jednoduché: co tělu dáte v mládí, to vám později vrátí. I chybičky z mládí však lze později napravit. Blížíte se ke čtyřicítce a máte pocit, že pleť vaše tempo nestíhá? Že jste to trochu přeháněli se slunečními paprsky, kouřením, proflámovanými nocemi? Není divu, že na sobě nyní pozorujete četné vrásky, pleť je suchá a míváte s ní problémy. Máme špatnou a dobrou zprávu. Za prvé, lepší už to nebude a za druhé, máte šanci to alespoň trochu zvrátit.

Pokud máte pocit, že to s tou pletí nebude až tak tragické, postačí udržet se v nastaveném rytmu. Samozřejmě, vzhledem k věku už je načase trochu se šetřit. Dostatek spánku, pravidelný pitný režim, vyhýbání se nadměrnému pití alkoholu a kouření je základ. Sluneční paprsky bez opalovacího krému již také nejsou in, není vám přece šestnáct. Je možné, že právě neopatrné slunění se na vaší pleti nyní pomalu sčítává. Co s tím? Především hydratovat do hloubky a vyživovat. Pokud jste dosud pleť ošetřovali jen konvenční kosmetikou, zkuste nyní přírodní BIO kosmetiku. Na vrásky je skvělým elixírem marocký arganový olej. Vyšší cena tohoto oleje vychází z toho, že je velmi vzácný a jeho příprava náročná. Ale svým obsahem vitamínů se jednoznačně řadí mezi zázraky stoprocentně přírodní. Můžete ho vtírat do vlhké pleti jako krém, postačí jen pár kapek a pleť nezůstane mastná, protože se jedná o takzvaný suchý olej. Ocení ho i vaše vlasy, proto si dopřejte jednou týdně vlasový zábal s arganovým olejem. Na vlhké vlasy naneste dostatek oleje, nechte je zabalené v ručníku alespoň hodinu a poté důkladně umyjte oblíbeným vlasovým šamponem. Vlasy budou vyživené, silné a hebké.

Co vám ještě chybí? Ano, je to kapka neotřelé vůně na zápěstí a za uši, aby se kolem vás vznášela jako závoj ženskosti. Dopřejte si tuto závěrečnou tečku poté, co jste si dopřáli důkladnou přípravu pleti, vlasů a celého těla, ať již na konkrétní příležitost nebo jen v rámci běžné denní rutiny. Zcela nové typy vůní najdete u prodejce kvalitních a cenově dostupných dámských parfémů Santini. Vybere si každá dáma, pro vyzkoušení vůní stačí sáhnout mezi vzorky parfémů a najít ten svůj oblíbený parfém, který vám voní a zaručeně bude vonět i opačnému pohlaví.