Jak vybrat vhodnou obývací stěnu

room-416050_1280

Dodejte svému domovu nový vzhled. Vyberte si tu nejlepší obývací stěnu, která bude ladit s vaším nábytkem. Podívejte se na pár tipů, na co všechno se zaměřit při jejím výběru.

Co všechno od obývací stěny očekáváte?

Hledáte hlavně moderní design? Vybírejte moderní nábytek. Chcete do obývací stěny uložit hodně věcí? Vyberte praktickou stěnu s velkým množstvím úložných prostoru. Samozřejmostí všech nabízených obývacích stěn jsou kvalitní materiály a vynikající profesionální zpracování. Výběru věnujte dostatečnou pozornost, protože se jedná o kus nábytku, který ve vašem bytě nebo domě vydrží delší dobu a měl by tedy správně pasovat do vašeho domova. Myslete i na všechny věci, které chcete do obývací stěny zakomponovat, ať už se jedná o malou knihovnu, televizor, rádio nebo hi-fi věž.

Snadný výběr pomocí filtru

Při hledání své vysněné  stěny nemusíte u počítače strávit hodiny a zdlouhavě procházet všechny kategorie. Výběr přesně podle vašich představ je na eshopu usnadněn filtrem, který umožňuje rychlé a snadné vyhledávaní podle zadaných parametrů. Zvolte si například barvu, materiál, nebo použitý dekor a potom už jednoduše vybírejte mezi obývacími stěnami, které splňují zadané požadavky.

Doprava zdarma a odborná montáž

Po nákupu obývací stěny přes eshop se nemusíte bát toho, že si pro stěnu budete muset sami jezdit. Je zajištěna doprava zdarma až k vám domů. Přiobjednat si můžete i výnos obývací stěny až přímo do vašeho bytu, obzvláště pokud bydlíte v panelovém domě bez výtahu. Stejně tak nemusíte mít obavy z montáže. Vaše zakoupená stěna bude odborně namontována tak, aby všechno správně sedělo.

Další informace a inspiraci můžete najít na IDnábytek.cz nebo Nábytek-dnes.cz