Jak vybrat svatebního fotografa?

wedding-443600_1280

Prstýnky a fotografie jsou jediné vzpomínky na nejkrásnější den vašeho života. Měli byste si nechat záležet na výběru prstýnků, protože prsten bude zdobit vaši ruku celý život. Zanedbávat byste neměli ani výběr vhodného svatebního fotografa, který zpečetí okamžiky ze svatebního dne. V následujících řádcích se podíváme právě na to, podle čeho vybírat svatebního fotografa.

Styl svatebních fotografií

Nejdůležitější aspekt výběru je styl fotografování. Co svatební fotograf, to jiný styl. A právě styl se vám musí líbit. Přece nechcete investovat do něčeho, co nevyhovuje vašim představám. Abyste se seznámili se stylem fotografování, navštivte webové stránky fotografa a zhlédněte ukázky celých svateb či jejich průřezů. Není nejvhodnějším řešením přijít za fotografem a chtít po něm vyfotit fotografie ve zcela jiném stylu, než je pro něj přirozené.

Pakliže sháníte odborníka na fotografování svateb Olomouc, dovolujeme si představit fotografa Jana Friesnera. Z Olomouckého kraje je tento fotograf mezi nevěstami velmi oblíbený.

Cena

Druhým rozhodujícím kritériem je cena. Neměli byste se ale na cenu příliš zaměřovat, protože šetřit na svatebním fotografovi se nemá. Nekvalitní fotograf vás sice vyfotí, ale s výslednými fotografiemi se budete neradi chlubit. Precizní fotograf vytvoří takové fotografie, které rádi rozdáte svým blízkým. Fotografování svateb Prostějov, Olomouc, Přerov a Šternberk se nabízí v několika cenových relacích.

Svatební fotograf Jan Friesner má nabídku rozdělenou na čtyři cenové balíčky – bílý, měděný, stříbrný a zlatý. Už samotné názvy napovídají, který balíček bude nejlevnější a který nejdražší. Nejlevnější varianta vás vyjde na 2 490 Kč a nejdražší varianta na 10 990 Kč. Rozdíl je patrný ve službách, jež jednotlivé balíčky zahrnují. Seznam služeb a činností jednotlivých balíčků můžete zhlédnout přímo na stránkách fotografa.

Portfolio služeb tohoto fotografa nekončí pouze u svateb. Nabízí také fotografování dětí v jakémkoliv věku. Na své si přijde skutečně každý.