Jak si doma udělat gelové nehty

Každá žena touží po tom, mít krásné nehty jako ze salónu. Dnes už ale nefrčí jen nalakované nehty. Dnes si totiž ženy nechávají dělat umělé nehty různými způsoby. Jenomže co když nemáme čas nebo finance na drahé salóny? Tak se je naučte a kouzlete doma! Jako jedna z věcí, kterou nezbytně potřebujete je sada na gelové nehty. V této sadě najdete vše potřebné pro modeláž nehtů.

Co tedy potřebuje pro modeláž nehtů

Potřebujeme pilník, díky kterého můžeme nehty tvarovat, dezinfekci, brusný hranolek, vteřinové lepidlo, kterým nalepíme umělé nehty, podkladový i modelovací gel, nějaké štětečky, papírové kapesníky na utírání, nalepovací nehty, UV lampu a jako bonus si můžete pořídit i různé ozdoby, kterými můžete udělat vaše nehty originální. Jak tedy postupovat: Nejprve si zbrousíte své nehty, aby vám gelové nehty při lepení lépe držely a také své přírodní nehty zkraťte.

Poté si vyzkoušejte různé velikosti či délky nehtů, které Vám budou pasovat. Umělé nehty zkrátíte do délky, která se vám bude líbit a která bude přirozená a po nalepení všechny nehty dopilujete. Po dopilování naneste na nehty podkladový gel a vložte postupně všechny nehty do UV lampy, aby gel zatvrdnul. Jakmile gel zatvrdne, očistíte ho odstraňovačem výpotku gelu, nanesete gel tvořící a dáte opět do UV lampy. Po nějaké chvíli vyzkoušejte, jestli je gel zaschlý a naneste na svůj nehet gel, jaký se vám bude líbit (modrý, zelený, bílý, žlutý) a znovu nehet pokryjte gelem a nechte ho zaschnout v UV lampě. A jako poslední krok dopilujete kraje a nehty nalakujete bezbarvým lakem, aby se nehty lehounce leskly.