Jak se zbavit zápachu z bot

45638_7480

Boty, všichni je nosíme bez rozdílu věku. Ať už jsou to tenisky, lodičky či jakékoliv boty, skoro každého nebo tedy většinu lidí trápí jako jeden problém zápach linoucí se z jejich bot. V současnosti se k tomuto problému přiznává až čtyřicet procent lidí. Právě proto se nejspíš tak neradi zouváme na návštěvách kvůli tomu zápachu.

Existuje ale jednoduchá pomůcka, jak se zbavit těchto problémů. Prostě použijete speciální sprej, který je stříbřitě modrý. Najdete ho v každé obchodní síti či distribuci, to není zas tak složité. Ještě se dá koupit přímo i v prodejnách obuvi. A nyní co to vlastně je.

Nejlepší volba – sprej

Tento sprej má unikátní dvojitý systém rozprašování, pata – špička a během jedné vteřiny ošetří celý vnitřek boty. Jedno stlačení spreje zajistí u vašich bot, ale i nohou, že po dobu dvaceti čtyř hodin se z nich bude linout krásná vůně čistoty. Je to velmi praktické balení, které se vejde i do dámské kabelky, šuplíku pracovního stolu nebo přímo do botníku. Obvykle je to obsah sta mililitrů a cena se pohybuje okolo stodvacetin korun. Co je zajímavé, tak můžete tento sprej použít jak na značkové boty, ve kterých chodíte třeba do práce, tak i do normálních tenisek, což je určitě dobré.

Hodí se i do kozaček nebo střevíčků. Jen si to představte, parné léto, vám se potí šíleně nohy, jsou zapařené a nyní to ucítíte. Tak si zajdete někam za roh či se posadíte na nějakou lavičku nebo chodník, eventuálně se někde opřete o sloup, zujete si botu, nastříkáte sprej a za chvílí to bude okolo vás vonět na několik metrů.