Jak se zbavit hloubkové špíny? Otestujte sílu páry!

čistící technika

Po čisté, voňavé a udržované domácnosti touží každý z nás. Jenže ne každého baví neustále kupovat a zkoušet drahé přípravky plné chemie, které se často podílí i na kožních problémech, zvláště pak, když nepoužíváte během úklidu ochranné rukavice. Chcete péči o domácnost v tomto roce zvládnout s maximální úsporou času, bez zátěžových prostředků a s tím nejlepším výsledkem? V tom případě vsaďte na úklid parními čističi, které zlikvidují až 99% bakterií a to pouze za pomoci síly páry!

Jarní úklid začíná čištěním oken

S blížícími se Velikonocemi se hospodyňky chystají též na pečlivé mytí oken, jež dostala během zimy pořádně zabrat. Jejich nový vzhled jim dodáte díky vysavače na okna. Ten se jednoduše ovládá, nevyžaduje náročnou údržbu a naopak vás překvapí svým výkonem i výsledky, které za jeho prací zůstanou. Budete překvapeni, jak krásně půjde přes vaše okna vidět! Čistič oken funguje na principu stíracího lisu, jež má patentovaný gumový potah. Dokonale klouže po skle a nezanechává čmouhy. S čističem bude péče o okna rychlým a efektivním řešením. V nabídce najdete řadu modelů s praktickým příslušenstvím. Vysavač se hodí nejen na okenní tabule, též pro něj najdete uplatnění při čištění skleněných zástěn v koupelně, dlaždic, skel, zrcadel nebo pracovních desek z přírodních materiálů.

Čistič oken

Čistící technika se skvělými výsledky

Parní čističe mají mnoho atraktivních benefitů, které vám klasický mop nedokáže nahradit. Moderní design a rozměry přístroje ozdobí každou úklidovou místnost. Tvar skvěle padne do ruky a umožní vám dostat se do každého koutu či skulinky. Systém parního čističe je velmi jednoduchý, stejně jako následná údržba. Stačí do nádobky nalít čistou vodu a nechat stroj dostatečně nahřát. Poté můžete začít vytírat, aniž by vás bolela záda nebo ruce z drhnutí čmouh. Počáteční investice se vám tak brzy vrátí, protože ušetříte za úklidovou chemii.

Tato úklidová technika je vhodná na všechny druhy povrchů. Výsledky uvidíte na zašlé keramické dlažbě, vinylu i špinavém koberci. Slabší stupeň páry se hodí též pro dřevěné podlahy ošetřené olejem, voskem a stejně tak parkety a plovoucí podlahové krytiny. Úklid domácnosti se stane zábavou! Řada předních parních čističů obsahuje doplňky, s nimiž vyčistíte citlivé druhy povrchů, aniž by došlo k poškození. Práce je tedy naprosto bezpečná a zvládne ji skutečně každý.

Test čistící techniky

Moderní čističe obsazují přední příčky testů. Účinně lze bojovat s bakteriemi a špínou bez drahých a mnohdy neefektivních přípravků. V garáži vám rozhodně nesmí chybět též vysokotlaký čistič, jehož přednosti ocení zejména kutilové a zahrádkáři. Pomocí jeho silného výkonu umyjete auto, zašlou dlažbu, zbavíte se mastných ploch na grilu nebo vrátíte plotu novou podobu. Wapka má řadu využití, a proto se hodí jako báječný dárek!