Jak se efektivně naučit cizí řeč?

jazyková škola Praha 2

Jazyková vybavenost je dnes prakticky nutnou samozřejmostí. Drtivá většina pracovních pozic vyžaduje minimálně základní znalost jednoho světového jazyka, přičemž největší využití nachází angličtina, němčina nebo ruština. Specializované podniky pak sázejí na jižanské jazyky, proto je v kurzu rovněž španělština, italština a romantická francouzština. Ať už se chcete vzdělávat z důvodu hledání práce, popřípadě si chcete oprášit své znalosti ze školy anebo dopřát zaměstnancům kvalitní výuku zaměřenou na obchod, hledejte správnou jazykovou školu v samotném centru hlavního města.

Jazykovka Praha disponuje rozličnými kurzy 10 světových jazyků. Na své si přijdou děti, junioři, teenageři, dospělí i senioři. Populární jazyková škola v Praze pracuje s moderními výukovými metodami a každý rok zde absolvuje svůj kurz na 1 300 studentů!

Jazyková škola Praha 2

Na stránkách http://www.jazykovekurzypraha.cz/ vám jazyková škola Praha nabízí atraktivní slevy a akce pro věrné zákazníky. Vyberte si z široké nabídky posledních letních kurzů, nově otevřených podzimních kurzů i studijních pobytů v Anglii, na slunné Maltě či v Itálii. Jazyková škola Britannika vznika v roce 2009 a od samotného počátku se odlišila od konkurenčních vzdělávacích center svým výjimečným přístupem ke studiu. Využívá zajímavých metod, které jsou nejen efektivní, ale zároveň poučné a hravé. Tato kombinace vám jednoduše učaruje!

Jaký kurz se vám líbí?

Z nabídky si vybere opravdu každý. Ať už hledáte intenzivní kurz, díky němuž zlepšíte konverzaci, obchodní kurz zaměřený na odborná slovíčka a situace, popřípadě víkendový kurz, v němž se pojí zábava s učením. Každý kurz je detailně představen odborným lektorem, díky čemuž je garantováno, že si vyberete opravdu správně. Výukový program kombinuje škola s audio a video ukázkami, využívá zdrojů z BBC či National Geographic a pracuje tak s americkou i britskou angličtinou. Ať už vás osloví všeobecný kurz, nebo kvalitní příprava ke zkouškám, vždy získáte zapůjčení učebnic a příznivé ceny.