Jak poznat pravého životního partnera

1095635_33576842

Vybrat si životního partnera, je jedna z nejtěžších věcí. Musíte být obezřetné, když někoho potkáte. Ono je to těžké, na první pohled odhadnout, co se v takovém muži skrývá. Tady je pár menších rad, jak na to. Jestli dokáže být váš budoucí partner džentlmen, tak je to dobré, i když, nalejme si čistého vína, to se snaží všichni, když jsou na začátku vztahu.

Ona to nemusí být galantnost jen ve vztahu k vám, ale i k ostatním. Když má bohatou fantazii, tak je to velké plus. Když je zamilovaný, tak má plnou hlavu nápadů a nikdy se s ním nenudíte. Pokud to má nejenom na začátku vztahu, ale i po několika měsících, případně letech, tak je jisté, že takový bude i v manželství.

Dále byste si měly všímat, jak má vztah k penězům, když je to jak se říká držgrešle, tak je celkem stoprocentní jistota, že si nechá pro korunu vrtat koleno. Na druhé straně nemusí být příliš rozhazovačný, ale ani extrémně šetrný, mělo by to být tak něco mezi. Upřímnost a otevřenost patří mezi nejzákladnější pilíře vztahu, společně i s důvěrou a věrností. Samozřejmě nemusí vám říkat všechno, koneckonců ani vy jemu, například ryze innské záležitosti si nechte pro sebe, ale když vám zatají, že šel do bytu k jedné kolegyni z práce, tak to není případ věrného a upřímného muže.

Všímejte si i jeho rodiny, konkrétně rodičů, prarodičů, sourozenců a tak dále. Hned po vkročení do bytu nebo domu s jistotou poznáte, jestli je to pořádná rodina. Také by vám neměli předhazovat například nižší vzdělání, než má jejich syn. To značí sebestřednou a nafoukanost. Potom byste měla zvážit, jestli se dá na vašeho partnera ve všem spolehnout, jestli vás dokáže vyslechnout, podržet vás při problému a také jestli dokáže plnit své sliby. Zauvažujte nad tím, co vás všechno spojuje a jestli máte společné zájmy.