Jak fungují a proč jsou potřebné překlady z angličtiny?

books-441866_1280

Svět se propojuje a vlastně jen málokoho už napadne, že se najdou firmy nebo jednotlivci, kteří neumí anglicky. Většinu materiálů jako jsou smlouvy, nabídky, poptávky, popisy produktů, ale třeba i katalogy, směrnice a dokumenty nechávají firmy pouze v angličtině. Pokud s nimi chcete spolupracovat nebo naopak rozjet vlastní mezinárodní byznys, musíte si s angličtinou umět poradit. Jak to jde snadno?

Malá odchylka, fatální následky

Angličtina je složitý jazyk. Pro jedno slovo existuje zpravidla několik významů. Proto i ti, kdo ovládají angličtinu na komunikativní úrovni, mohou mít s překladem problém. Stačí třeba jen malá odchylka od významu a na světě je nedorozumění. Zvláště pečlivé musí být překlady právě v oblasti smluv a dalších oficiálních dokumentů. Určitě není na místě riskovat omyl. Je zodpovědnější přenechat překlad profesionálům. Jsou schopni zajistit překlady z angličtiny do mnoha světových jazyků se zárukou, že bude zachován přesný význam sdělení.

Dostupné jsou online

Na překlady z angličtiny do dalších světových jazyků se v České republice specializuje PRESTO – PŘEKLADATELSKÉ CENTRUM s.r.o.. Nabízí služby pro firmy i soukromé osoby. Standardně nabízí překlady do více než 60 světových jazyků. Zajistí profesionální překlad i do méně obvyklých jazyků jako je: Perština, sinhálština, bengálština, uzbečtina a dalších.

PRESTO – PŘEKLADATELSKÉ CENTRUM s.r.o. se specializuje na:

  • soudní a právní překlady
  • multilingvální překlady
  • technické překlady
  • překlady pro EU a další

Služby si jednoduše objednáte online nebo na telefonu 225 000 622 (volejte ve všedních dnech od 8:00 do 19:00 hodin).

Překlady z angličtiny využijete nejen při obchodních stycích. Jsou pro vás důležité například i ve chvíli, kdy se rozhodnete pracovat v cizí zemi. Budete totiž místním úřadům muset předložit celou řadu dokumentů.