Ideální čas na fitness? Právě teď!

fitness

Máte pocit, že by vaše tělo potřebovalo zpevnit, rádi byste se zbavili ještě zimních kilogramů z cukroví anebo jednoduše toužíte po vyrýsovaných svalech? Ať už chcete zhubnout, vytvořit si zdravý návyk k pohybu, potřebujete odborný dohled nad cvičením či chcete nabrat svalovou hmotu, vyplatí se vždy svěřit svou tělesnou schránku do rukou profesionálů, za nimiž stojí nejen pozitivní recenze a skutečné, trvalé úspěchy, ale též odborný dohled, špičkové zázemí a nepřeberné množství sportovních možností, z nichž si vyberete doopravdy každý.

Fitness v Ostravě s několika nej

Třetí největší město v Česku nabízí celou řadu fitness zařízení, ovšem jedno z nich si drží prvenství jak do velikosti, tak vybavení. Na své si tak přijdou ranní ptáčata hledající dynamické skupinové lekce i sovy sportující primárně ve večerních hodinách a také milovníci badmintonu, silových tréninků, zábavných tanečních lekcí i fanoušci pomalého protahování a relaxace.

Fitness centrum Ostrava nabízí prostorné parkoviště a stejně tak příjemné posezení u recepce, kde na vás čeká denní tisk, čerstvé koktejly z ovoce i nutričně vyvážené drinky. Moderní, luxusně vybavené fitko Ostrava sází na plně vybavené šatny a doplňkové služby, jako je prodej sportovního vybavení či oděvů. Velké oblibě se těší lekce heat. Jde o skupinové cvičení na speciálních trenažérech, kde se intervaly chůze střídají s posilováním rukou a dochází tak k rychlému a efektivnímu spalování.  Pestrý rozvrh skupinových lekcí doplňuje cardio zóna, funkční zóna, prvotřídně vybavená posilovna a samozřejmostí jsou též osobní tréninky s certifikovanými trenéry. Postarají se o to, abyste každý cvik prováděli správně, navrhnou vám nejvhodnější sestavu pro vaše individuální potřeby, pomohou s jídelníčkem a stanou se nepostradatelným parťákem pro vaše cvičení.

Klimatizované kurty pro perfektní badminton hru

Nejen pánové pak vyhledávají vzpírání, kdy mohou vybírat z celé škály a vah jednoruček a dalšího vzpěračského náčiní pro dokonalý výsledek z každého tréninku pod taktovkou trenéra. Populární ostravské fitko myslí i na milovníky badmintonu. Najdete tu špičkové zázemí kurtů pro čtyřhru i dvouhru s precizním osvětlením a ventilací. Badminton Ostrava už nebudete chtít hrát jinde!