I maminka může být na svatbě krásná aneb Jak vybrat svatební šatky pro matku

human-733478_1280

Svatební matky mají v životě obou snoubenců nezastupitelnou roli. S výběrem vhodných šatů se stejně jako nevěsty i matky trápí již několik měsíců před významnou událostí. Střih a barva svatebního kostýmu musí lichotit postavě a být přiměřený k věku. V následujících řádcích vám prozradíme, jak vybrat neotřelé šaty pro svatební matky.

Barva poutá pozornost okolí, a proto by vám měla perfektně padnout. Současně by měla barva šatů ladit se svatební barvou. Pakliže nevěsta plánuje svatbu v červených tónech, měla byste sáhnout po modelech ve vínové či bronzové barvě. Preferujete-li kombinaci bílé a černé, tentokrát od ní upusťte. V bílé barvě je v den svatby pouze nevěsta a černá není ideální pro tuto slavnostní událost.

Důležitý je výrobní materiál, neboť v šatech strávíte celý slavnostní den. Šaty pro svatební matky by měly být z nemačkavého materiálu, který bude zároveň příjemný k vaší pokožce. S tímto problémem vám poradí odborníci přímo v salonu.

Dokonale padnoucí šaty využijete nejen na svatbě svého potomka, ale i při jiné společenské události. Šaty si můžete nechat ušít na míru, koupit nebo vypůjčit.

Na jaký salon se obrátit?

V centru hlavní metropole sídlí svatební salon v pařížském stylu. Jedná se o salon Zoryana Stekhnovych, který je pojmenován právě po návrhářce. Ta získala celou řadu prestižních ocenění v různých soutěžích. V neposlední řadě má na svém kontě divácká ocenění. Exkluzivní svatební salon má pobočku v Praze a v Paříži.

Svatební salon se pyšní bohatým produktovým portfoliem. Nabízí šaty pro svatební matky, svatební šaty, společenské šaty, šaty pro družičky, pánské obleky, svatební doplňky a plesové šaty. Modely, které navrhuje sama návrhářka, uspokojí prvotřídním zpracováním i nejnáročnější snoubence.