Hubněte s čajem Pu-erh

1371393_90859778

Už jste slyšela o čínském čaji Pu-erh? Tento přípravek je proslulý tím, že podporuje hubnutí, snižuje hodnoty tuku v krvi a pomáhá také s bolestmi při migréně a klimakteriu. Čaj Pu-erh je založen na čistě přírodní bázi. Možná se vám zdá, že je to pouze pohádka a reklamní trik, ale ženy, které tento čaj vyzkoušely, jsou nadmíru spokojené. V dnešním článku se podíváme, proč si koupit čínský čaj Pu-erh.

V současné době se spousta žen rozhoduje řešit nešvary přírodní cestou. Kupuje si bylinné čaje, sledujte studie čínské medicíny a podobně. Hlavně Čína a asijské země jsou inspirací pro přírodní léčbu. V těchto zemích se nachází řada léčivých bylinek, které se mohou pyšnit nejen skvělými účinky, ale i dlouhou tradicí. Jedním z nejoblíbenějších prostředků je červený čaj Pu-erh, který je u nás k dostání také pod názvem Pchu-er či Čínský penicilin.

Zázračné hubnutí s čajem

Jestliže trpíte nadváhou, pak vás jistě nadchne, že i čaj může pomoci s hubnutím. Odborníci z univerzity Kchun-ming udělali celou řadu testů, při nichž sledovali účinky léčivé bylinky pu-erh. Velmi dobré výsledky byly zaznamenány hlavně u mladých lidí. V této kategorii dokázalo zhubnout až 40 % účastníků, aniž by museli podstoupit drastickou dietu. A to už o něčem svědčí.

Velmi dobře dopadli také lidé z věkové kategorie mezi 40. a 50. rokem. U těchto osob se docílilo úbytku devíti kilogramů během jednoho měsíce. Samozřejmě, hubnutí záleží také na zdravotních komplikacích lidí, protože nadváha je často spojena s řadou dalších nemocí.

Důležitá je kvalita čaje

Abyste docílila pozitivních účinků, musíte vybrat ten správný čaj. Dnes je čaj Pu-erh k dostání v jedenácti jakostních kategorií. Nejideálnější je investovat samozřejmě do nejkvalitnějšího typu. Podle toho, co pak chcete tímto čajem léčit, byste si měla nastavit frekvenci konzumace. Dejte si ale pozor na to, že čím déle necháte čaj stát, tím se jeho účinnost snižuje. Je tedy nejlepší čaj vypít ihned po uvaření.

Chcete-li zhubnout a snížit svou tělesnou hmotnost, měla byste po dobu jednoho měsíce pít alespoň tři šálky denně. Odborníci tvrdí, že tento čaj sníží chuť k jídlu, a tak se brzy dostaví výsledky. Ideální je nahradit tímto čajem také sladké nápoje a zlepšete i svou životosprávu. Tím přispějete ke snížení tělesné hmotnosti. Pokud do svého programu zakomponujete také cvičení, zabráníte jo-jo efektu.