Horka pominula, přichází čas píškovišť

sandpit-762541_1280

Přemýšlíte, jak dětem zpříjemnit pobyt na zahradě a zabavit je? Určitě nezapomeňte na pískoviště! Ta patří mezi nejoblíbenější venkovní zábavu a nikdy neomrzí. Na písku si určitě hrál každý z nás. Nejčastějším typem jsou plastová pískoviště. Aby se takové pískoviště pro děti dobře udržovalo a dlouho vydrželo, musí být vyrobeno z kvalitního plastu, odolného, nárazuvzdorného, který na slunci nebledne, a nevadí mu všemožné rozmary počasí. Navíc je třeba udržovat jej jednoduše v čistotě. A takové jsou výrobky americké značky Step2. Kromě pískovišť se jedná i o domečky, kuchyňky, zahradní nábytek, prolézačky, skluzavky a další prvky do domu i na zahradu.

Kde takové plastové pískoviště u nás koupit? Výrobky této americké značky u nás prodává společnost StepTwo. Jedná se o pískoviště s pevným dnem, takže jej snadno proměníte v malý dětský bazének pro nejmenší děti. Kupujete tak vlastně dva výrobky v jednom. Opatřena jsou krytem nebo slunečníkem, který může posloužit nejen jako ochrana dětí proti slunci během jejich her, ale i jako kryt pískoviště proti znečištění a deštěm v době, kdy se zrovna nepoužívá. Pískoviště zkrátka přiklopíte víkem a je to. Praktická jsou i sedátka v rozích pískovišť. A co je velmi nápadité, jakmile děti odrostou, jdou některá pískoviště využít jako velký květináč.

Dětská pískoviště značky Step2 mají nejrůznější podobu. Jsou menší i větší, zajímavých tvarů a barev. Efektní je přírodní provedení v pískovcovém designu, které zapadne na každou zahradu. Umístit je ale můžete i na terasu. Pokud chcete největší plastové pískoviště s krytem na trhu, vyberte si to v podobě kraba. Je nápadité, výrazné barvy, a klepítka jsou uzpůsobena k pohodlnému sezení. Velkou výhodou je i to, že výrobky není třeba montovat. Obdržíte je sestavené, k okamžitému použití.