Hledáte moderní elegantní večerní šaty? Máme pro vás tip

Začíná se vám váš diář plnit nejrůznějšími společenskými akcemi, party či večírky a vy už jste vynosila všechny šaty, které ve svém šatníku máte? Potřebovala byste nějaký nový trendový kousek, ve kterém byste byla za královnu večera? Zapomeňte tedy na šaty, co vám visí ve skříni a pojďte si ulovit krásný model z nejnovější kolekce společenských šatů i-moda.cz. Vytáhli jsme jedny opravdu úžasné, které dokonale splní to, co od nových šatů můžete očekávat.

Tak….tohle jsou ony!

krajkové šatyFotografie převzata z www.i-moda.cz

Ptáte se, proč jsme vybrali právě tyto jedny? Máme k tomu hned několik důvodů! Tyto šaty splňují ne jeden současný trend, a proto vám mohou udělat velkou službu. Stačí když si vyberete tyto nebo podobné a zajisté sklidíte úspěch.

Bílo-černá barva

Začněme barvami, které se na šatech objevují. Jasně jsou jimi bílá a černá. Bílo-černá kombinace je nestárnoucí klasika, kterou nemůžete nikdy nic zkazit a navíc vévodí momentálním barevným trendům. Bílá je něžná, černá elegantní a pro společenské šaty jsou tyto barvy naprosto ideální. Výhodou je to, že bílá a černá se hodí ke všemu, takže k těmto šatům můžete zvolit různé doplňky, psaníčko i boty nejen ve stejných barvách, ale i jiných. Velice pěkně mohou vypadat k těmto šatům červeně nalakované nehty.

Originální detaily a zeštíhlující efekt

Co jistě potěší každou dámu je střih šatů. Můžete si povšimnout, že šaty kopírují postavu, díky tomu, že je však na bocích zvolena černá krajka, opticky vás šaty zeštíhlí. A která z vás by nechtěla vypadat štíhleji? Zeštíhlující efekt řešený tímto nebo podobným způsobem je nyní rovněž velkým módním hitem. Rafinovaný horní díl a 3/4 rukávy dodávají šatům originalitu. Šaty vypadají velice zajímavě i zezadu. Pod krajkou průsvitávají záda, což je sexy, zároveň však velmi decentní. Za zmínku stojí i zip na zádech, který taktéž šaty ozvláštní. Největším trendem je bezesporu zaměření se na detail a to zde rozhodně je.

Trendová krajka

Dalším módním trendem je v současné době krajka. A ta na šatech nechybí. Můžeme ji vidět jak na bocích v černém provedení, tak v horním dílu a na rukávech. V horní části působí bílá krajka velmi submisivně a vytvoří z vás křehkou bytost, zatímco černá krajka na bocích je dominantní a silná.