Dovolená ve stověžaté Praze jako na zámku

05DB

Historické centrum stověžaté Prahy je poseto architektonickými skvosty a významnými památkami. Úzké uličky vedou na zajímavá místa, která stojí za zhlédnutí. Pestrý kulturní program a bohatý noční život je samozřejmostí. Pakliže chcete strávit v metropoli několik dní a nasát ojedinělou atmosféru, přinášíme vám dva tipy na hotely Praha 1. Luxusním ubytováním v hotelu U Prince či U Zlatého stromu zastřešíte kouzlo celé dovolené.

Hotel U Prince

6

V srdci hlavního města na Staroměstském náměstí stojí hotel U Prince, který je zasazen do malebné historické budovy z 12. století. Objekt si prošel náročnou a citlivou rekonstrukcí. Nabízí přepychové ubytování i pro nejnáročnější klientelu. Tyto luxusní apartmány v Praze vám otevírají panoramatický výhled na historické jádro velkoměsta. Delikatesy domácí a světové kuchyně ochutnáte ve zdejší restauraci.

Sklenici lahodného moku si dopřejete ve vyhlášeném hotelovém baru Black Angel’s Bar, který vás přenese do prostředí 30. let minulého století. Bar se pyšní mnoha oceněními světového rázu. Více informací můžete zhlédnout přímo na stránkách hotelu www.hoteluprince.cz.

Hotel U Zlatého stromu

01DB

Apartmány v Praze nabízí také hotel U Zlatého stromu, který je situovaný nedaleko Karlova mostu. V kontrastu historických rysů stojí moderní a stylové vybavení. To vše doplňují služby na vysoké úrovni. Milovníky renesančního období nadchnou ojedinělé malované renesanční stropy, které se v některých pokojích nachází.

Hotel U Zlatého stromu zaměstnává ochotný a vstřícný personál, který vyhoví každému přání. V suterénu hotelu je vybudován Music Club Zlatý strom, který se vyznačuje bohatou a originální programovou nabídkou. Více informací o budově a samotném ubytování najdete přímo na webových stránkách hotelu www.uzlatehostromu.cz.